• Select Country
Przeciwko starzeniu

Przeciwko starzeniu

Sesderma oferuje najlepsze na rynku produkty przeciwstarzeniowe. Upływ czasu jest widoczny na naszej skórze. Zmarszczki, odwodnienie, utrata jędrności i przebarwienia są tego świadectwem. Aby rozwiązać te problemy, polecamy oddać się w ręce specjalistów pielęgnacji przeciwstarzeniowej z Sesdermy.

Do włosów

Do włosów

Wypadanie włosów może być skutkiem stresu, osłabienia mieszków włosowych, nadmiernego przetłuszczanie, nieprawidłowej diety itp. Sesderma ma w ofercie pełną gamę produktów idealnych, aby utrzymać włosy w dobrej kondycji: emulsje, szampony oraz ampułki zaprojektowane, aby przeciwdziałać wypadaniu włosów.

Pielęgnacja intymna

Pielęgnacja intymna

Kobieca okolica intymna wymaga specjalnej uwagi i pielęgnacji. Na ten obszar wpływają zwłaszcza zmiany hormonalne i czynniki podrażniające. Nanocare Intimate to pierwsza na rynku linia, która zawiera produkt do odmładzania okolicy intymnej, w którym zastosowano nanotechnologię.

Nawilżenie

Nawilżenie

Codziennie stosowanie kremów nawilżających, zwłaszcza po każdym prysznicu, kiedy skóra jest oczyszczona i złuszczona, jest bardzo ważne dla poprawy zdrowia naszej skóry i zahamowania jej starzenia. Sesderma oferuje najlepsze na rynku kremy nawilżające.

Higiena

Higiena

Złuszczanie i oczyszczanie skóry to zabiegi zalecane, aby usunąć zanieczyszczenia, pomóc w regeneracji martwych komórek i uzyskać skórę czystą, gładką i zdrową. Higiena ciała: zaleca się złuszczać skórę twarzy i ciała raz lub dwa razy w tygodniu.

Regeneracja

Regeneracja

Sesderma posiada całą gamę produktów, takich jak żele, pianki, maseczki i kremy regenerujące, zaprojektowane, aby naprawiać i regenerować skórę w przypadku różnych problemów, jakie mogą jej dotyczyć. Pomagają także chronić skórę i zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom: podrażnieniom i swędzeniom.

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to choroba, która powoduje łuszczenie skóry. Zazwyczaj dotyczy owłosionej skóry głowy. W przypadku nastolatków i dorosłych nazywana jest łupieżem, a u dzieci ciemieniuchą. Sesderma ma specjalne produkty na łojotokowe zapalenie skóry.