80% infekcji przenosi się poprzez ręce

PORADY
80% infekcji przenosi się poprzez ręce


Udowodniono, że prawidłowa higiena rąk może zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób we wszystkich obszarach życia codziennego. LACTYFERRIN SANITIZER to żel do dezynfekcji, który zapewnia zaawansowane oczyszczanie rąk i ciała bez używania wody, a także gwarantuje najlepszą pielęgnację twojej skóry.


Sesderma, pionier w dziedzinie enkapsulowania substancji czynnych w liposomach wielkości nanometrycznej, jest zaniepokojona sytuacją, której doświadcza społeczeństwo na całym świecie, dlatego opracowała LACTYFERRIN SANITIZER, wykorzystujący najbardziej zaawansowaną technologię. Na poziomie powierzchniowym, jego składniki aktywne działają jako pierwsza bariera obronna chroniąca organizm przed czynnikami zewnętrznymi, a jego składniki liposomowane wnikają do głębszych warstw skóry, zapewniając właściwości antyoksydacyjne, ochronne i regenerujące.

Ten innowacyjny preparat w postaci żelu nadaje dłoniom jedwabiste wykończenie i dodatkowe nawilżenie. Dzięki niskiemu stężeniu alkoholu może być stosowany tyle razy, ile to konieczne, bez skutków ubocznych, takich jak suchość lub podrażnienie. LACTYFERRIN SANITIZER wzmacnia płaszcz lipidowy skóry i utrzymuje normalną ludzką mikroflorę w idealnym stanie, dbając o naturalną barierę i unikając uszkodzeń skóry. Wiemy, że nadużywanie lub wielokrotne stosowanie 70% żeli wodno-alkoholowych hamuje rozwój Staphylococcus epidermidis, bakterii powiązanej z dobroczynnym działaniem na skórę, a także może usuwać wilgoć ze skóry, uszkadzając ją i zwiększając przeznaskórkową utratę wody, ułatwiając w ten sposób wejście bakterii, wirusów, czynników drażniących i alergenów.

Czym jest laktoferyna?

Laktoferyna to wielofunkcyjna glikoproteina, która występuje w naszym ciele (mleko matki, ślina, łzy) i zapewnia globalną ochronę dla twojego organizmu.

Moc udowodniona badaniami

1. Badanie przeprowadzone przez BIONOS (spin-off szpitala Hospital la Fe w Walencji) w celu oceny skuteczności LACTYFERRIN SANITIZER.

Konkluzja: Lactyferrin Sanitizer selektywnie hamuje rozwój bakterii patogennych jak Pseudomonas aeruginosa, oraz odwrotnie, NIE HAMUJE rozwoju bakterii korzystnych dla mikroflory skóry jak Staphylococcus  epidermidis.

2. Badanie przeprowadzone przez departament mikrobiologii Sesderma w celu oceny skuteczności LACTYFERRIN SANITIZER.

Konkluzja: Lactyferrin Sanitizer ma działanie bakteriostatyczne na bakterie gram dodatnie i ujemne, bakterie tlenowe i drożdżowe.

Jak prawidłowo myć ręce?

Często myć ręce za pomocą wody i mydła. Wysuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym. Następnie aplikować LACTYFERRIN SANITIZER, żel do dezynfekcji rąk i ciała, dokładnie rozprowadzając po dłoniach, paznokciach i przedramionach, aż do łokci. Powtarzać kilka razy w ciągu dnia. Nie dotykać przedmiotów takich jak uchwyty, klucze, myszki komputerowe, długopisy innych osób, poręcze w autobusach czy pociągach itp.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Podaruj piękno na święta

Podaruj piękno na święta

Torebka wypełniona dermokosmetykami Sesderma to idealny pomysł na prezent. Obdaruj siebie lub bliską osobę kultowymi produktami zapakowanymi w elegancką torebkę na łańcuszku.

Kremy z retinolem: stosowanie i korzyści dla skóry

Kremy z retinolem: stosowanie i korzyści dla skóry

Dermatolodzy twierdzą, że skóra zaczyna się szybciej starzeć po 30. roku życia. Chociaż starzenie się jest nieodwracalnym procesem, niektórym z jego objawów można zapobiegać i przeciwdziałać. Lekarze od lat polecają retinol jako składnik anti-aging. Czy stosujesz kremy z retinolem i znasz wszystkie korzyści, jakie mogą Ci przynieść w walce ze starzeniem skóry?

Wszystko, co musisz wiedzieć o kremach pod oczy

Wszystko, co musisz wiedzieć o kremach pod oczy

Skóra w okolicy oczu jest inna niż skóra reszty twarzy, dlatego też niezbędne jest wybranie odpowiedniego do niej kremu. Dowiedz się, jakie są szczególne cechy tego obszaru skóry, jakie składniki kosmetyków sprawdzają się najlepiej i poznaj sztuczki zwiększające ich skuteczność.