Click & wow – poznaj nasze ampułki

PORADY
Click & wow – poznaj nasze ampułki


Jeśli tak jak my pasjonujesz się światem dermokosmetyków, z pewnością słyszałaś o ampułkach z efektem flash. To maleńkie buteleczki, które jednym kliknięciem, w mgnieniu oka nadają skórze rozświetlony, wypoczęty i świeży wygląd.


Czy to magia? Z pewnością pojawia się wiele pytań, takich jak: dlaczego muszę włączyć jeszcze jeden produkt do mojej rutyny pielęgnacji twarzy? Jakie są zalety ampułek? W jakiej kolejności i porze dnia muszę je stosować? A w jakich sytuacjach ampułki są szczególnie przydatne?

Naszym dzisiejszym celem jest próba odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i zapoznanie Cię z nową rodziną ampułek Sesderma.

Potrzeby skóry

Skóra jest prawdziwym odzwierciedleniem naszego stylu życia: stres, brak czasu na odpowiednią dietę czy niekorzystne nawyki związane ze snem powodują, że nasza cera cierpi. Dlatego czasami potrzebny jest dodatkowy zastrzyk energii, aby wzmocnić naturalne piękno naszej skóry. I tu z pomocą przychodzą ampułki.

Co to są ampułki?

Ampułki to przeważnie małe buteleczki z wysokim stężeniem składników aktywnych, które zapewniają natychmiastowe efekty w chwilach, gdy nasza skóra potrzebuje „doładowania” pięknem i energią. Idealną porą na nałożenie ampułek jest zazwyczaj rano, po oczyszczeniu twarzy lub wieczór, przed pójściem spać. Po aplikacji ampułki możemy nałożyć nasze zwykle stosowane serum i krem. Chociaż ampułki wyjątkowo dobrze sprawdzają się przed ważnymi wydarzeniami, to zalecamy ich stosowanie również w okresach przemęczenia, stresu czy braku witalności naszej skóry.

Co je wyróżnia?

Nowe ampułki Sesderma to koncentraty pielęgnacyjne, które doskonale uzupełniają pielęgnację skóry twarzy. Uwzględniają w swoich formułach różne składniki aktywne, które zapewniają natychmiastowe i widoczne efekty. Ale to nie wszystko, dzięki zastosowaniu nanotechnologii osiągamy również rezultaty średnio- i długoterminowe. Użycie zaawansowanej technologii zapewnia transport składników aktywnych tam, gdzie skóra tego najbardziej potrzebuje.

Ampułki Sesderma zostały opracowane z uwzględnieniem specjalnych potrzeb, jakie nasza skóra może wykazywać w różnym czasie lub porach roku: zmęczenie, zmarszczki, zwiotczenie, brak świetlistości, nawilżenia czy witalności.

Głównymi cechami charakterystycznymi ampułek Sesderma są: kolorowe opakowanie z polipropylenu, które umożliwiają bezpieczne pakowanie i zapobiegają zanieczyszczeniu produktu mikrocząsteczkami podczas otwierania. Inna zaleta to pojemność opakowania, z 10 fiolkami produktu i zatyczkami, które umożliwiają bezpieczne zamknięcie produktu w przypadku niewykorzystania ampułki na jeden raz. 

Rodzaje ampułek Sesderma

Jesteśmy pewni, że pokochasz nową kolekcję ampułek Sesderma - wystarczy jeden klik, aby cieszyć się eksplozją piękna.

Ampułki to klucz do nadania skórze promiennego wyglądu za pomocą jednego gestu. Aby optycznie odmłodzić skórę po całym dniu pracy, po nocnym wyjściu lub po prostu aby wyglądać bosko na rodzinnym wydarzeniu. Każda ampułka to dawka natychmiastowego piękna, blasku i zdrowego wyglądu.

Wybierz najbardziej odpowiednie ampułki do potrzeb Twojej skóry. Zostawiamy Ci kilka wskazówek, aby łatwiej dokonać wyboru.

- C-VIT Intensywne serum z efektem flash to idealne rozwiązanie, gdy chcesz natychmiast usunąć ślady zmęczenia i rozświetlić twarz. Wystarczy jeden klik i twarz wygląda na bardziej wypoczętą i świeżą. Idealne do usuwania śladów zmęczenia.

- DAESES z efektem liftingu i natychmiastowym działaniem napinającym. Każda ampułka to błyskawiczna dawka młodego i zdrowego wyglądu twarzy oraz efektu napięcia. Zapewniają ujędrnienie i podkreślają kontur twarzy, jednocześnie gwarantując nawilżenie i komfort.

- Tygodniowy plan FACTOR G RENEW to innowacyjna koncepcja: 7 dni, 7 różnych ampułek biostymulujących, które łączą wszystkie biotechnologiczne innowacje Sesderma. Zapewniają 7 korzyści dla odmłodzenia skóry: ujędrnienie, regenerację, odżywienie, przywrócenie napięcia, ponowne zagęszczenie, ochronę i odmłodzenie. Rozpocznij ich stosowanie na 7 dni przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem, wakacjami, przy każdej zmianie pory roku lub po prostu wtedy, gdy chcesz odmłodzić skórę.

- Jeśli potrzebujesz odnowić skórę i spłycić zmarszczki, ampułki ACGLICOLIC są najlepszym rozwiązaniem. Dzięki natychmiastowemu działaniu nawilżającemu i peelingującemu, złuszczają i regenerują skórę bez podrażnień.

Triki pielęgnacyjne

Oczywiście ampułki Sesderma można łączyć ze sobą i można je stosować z pozostałymi produktami z różnych linii Sesderma. Wypróbuj na przykład trik, który nigdy nie zawodzi: aby móc cieszyć się odświeżonym i zdrowym wyglądem, zastosuj ampułki ACGLICOLIC na noc i intensywne serum C-VIT rano. Zauważysz różnicę!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki, serum, krem…

Ampułki, serum, krem…

Dermokosmetyki Sesderma mają różne konsystencje i formy. Krem, serum i ampułki to podstawowy zestaw pielęgnacyjny. Jak często i w jakiej kolejności je stosować?

Świąteczne prezenty od marki Sesderma

Świąteczne prezenty od marki Sesderma

Jednymi z najpopularniejszych podarunków znajdujących się pod choinką są zestawy kosmetyków. Jak co roku, przychodzimy Wam z pomocą – przygotowaliśmy świąteczne sety w pięknych kosmetyczkach i bardzo korzystnych cenach.

Genokosmetyka - rewolucja przeciwstarzeniowa

Genokosmetyka - rewolucja przeciwstarzeniowa

Użycie genokosmetyki zaowocowało stworzeniem generacji kosmetyków, które działają bezpośrednio na źródło zmian skórnych spowodowanych starzeniem. Oznacza to, że wpływają one na geny naszych komórek skóry - stąd nazwa genokosmetyki.