DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019

ZABIEGI
DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019


Cieszymy się z kolejnej nagrody dla zabiegu DNA RECOVERY PEEL! 18 czerwca 2019 na gali plebiscytu Qltowy Kosmetyk Magazynu Kosmetyki odebraliśmy statuetkę dla DNA RECOVERY PEEL. Nasz peeling został uznany za „Qltowy zabieg” roku 2019!


Qltowy Kosmetyk od blisko ćwierć wieku ocenia produkty i zabiegi kosmetyczne, nagradzając te, które wyróżniają się jakością, skutecznością, a także estetyką i funkcjonalnością.  Zwycięzców wyłania jury składające się z ekspertów branży kosmetycznej: dziennikarzy, dermatologów oraz gwiazd, które kochają kosmetyki. W tegorocznej edycji wśród jurorów znaleźli się między innymi: aktorka Barbara Kurdej-Szatan, dziennikarki Dorota Gardias i Beata Tadla czy model Rafał Maślak.

Nasz zwycięzca to peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Pozwala na zwalczanie fotostarzenia przez cały rok, nawet w okresach nasłonecznienia. Efekty jego działania są zauważalne już po pierwszym zabiegu: przygotowanie skóry do ekspozycji słonecznej, jednolity koloryt, spłycenie zmarszczek, skóra gładka, napięta i pełna blasku.

Na najbardziej qltowy zabieg roku - DNA RECOVERY PEEL możesz umówić się w wybranych gabinetach na terenie całej Polski. Sprawdź, który z nich jest najbliżej!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Najlepsze zabiegi na jesień okiem dermatologa

Najlepsze zabiegi na jesień okiem dermatologa

Jesień to pora roku, gdy gabinety przeżywają prawdziwe oblężenie. W wywiadzie dla "Claudii" dermatolog, dr Monika Rogala, poleca swoje ulubione zabiegi, które o tej porze roku najlepiej sprawdzą się w walce z przebarwieniami skórnymi.

Retinoidy, które nie podrażniają

Retinoidy, które nie podrażniają

W najnowszym wydaniu Twojego Stylu dr Ewa Chlebus opowiada o zastosowaniu peelingów z retinolem. Przeczytaj artykuł, w którym tłumaczy, na jakie zabiegi najlepiej udać się do gabinetu.

Podkreślenie naturalnego piękna ust

Podkreślenie naturalnego piękna ust

Modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. O aktualnych trendach opowiada dr Magdalena Potembska-Eberhardt, chirurg plastyk.