DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019

ZABIEGI
DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019


Cieszymy się z kolejnej nagrody dla zabiegu DNA RECOVERY PEEL! 18 czerwca 2019 na gali plebiscytu Qltowy Kosmetyk Magazynu Kosmetyki odebraliśmy statuetkę dla DNA RECOVERY PEEL. Nasz peeling został uznany za „Qltowy zabieg” roku 2019!


Qltowy Kosmetyk od blisko ćwierć wieku ocenia produkty i zabiegi kosmetyczne, nagradzając te, które wyróżniają się jakością, skutecznością, a także estetyką i funkcjonalnością.  Zwycięzców wyłania jury składające się z ekspertów branży kosmetycznej: dziennikarzy, dermatologów oraz gwiazd, które kochają kosmetyki. W tegorocznej edycji wśród jurorów znaleźli się między innymi: aktorka Barbara Kurdej-Szatan, dziennikarki Dorota Gardias i Beata Tadla czy model Rafał Maślak.

Nasz zwycięzca to peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Pozwala na zwalczanie fotostarzenia przez cały rok, nawet w okresach nasłonecznienia. Efekty jego działania są zauważalne już po pierwszym zabiegu: przygotowanie skóry do ekspozycji słonecznej, jednolity koloryt, spłycenie zmarszczek, skóra gładka, napięta i pełna blasku.

Na najbardziej qltowy zabieg roku - DNA RECOVERY PEEL możesz umówić się w wybranych gabinetach na terenie całej Polski. Sprawdź, który z nich jest najbliżej!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy znasz zalety terapii PAN lub fototerapii LED?

Czy znasz zalety terapii PAN lub fototerapii LED?

Za każdym razem, gdy podziwiasz tęczę, obserwujesz zjawisko rozszczepienia światła. Kolory, które wtedy widzisz, tworzą widmo światła widzialnego. Jednym z najnowszych i najbardziej istotnych odkryć w pielęgnacji skóry jest ich dobroczynna moc.

„To genialny zabieg” - Avanti testuje Ferulac Valencia Peel

„To genialny zabieg” - Avanti testuje Ferulac Valencia Peel

Sprawdź, jak redakcja „Avanti” oceniła przebieg i działanie peelingu Ferulac Valencia Peel, a także dowiedz się, kiedy najlepiej go wykonywać.

Oto 10 powodów, aby wypróbować zabieg mikronakłuwania

Oto 10 powodów, aby wypróbować zabieg mikronakłuwania

Często sądzimy, że zabiegi medycyny estetycznej polegają na kosztownych zabiegach chirurgicznych i są obarczone ryzykiem związanym z koniecznością położenia się na salę operacyjną. Zapominamy jednak, że w gabinetach mamy do dyspozycji wiele różnorodnych zabiegów. Techniki minimalnie inwazyjne również dają widoczny efekt odmłodzenia, a oprócz tego są w zasięgu każdej kieszeni. Jednym z takich zabiegów jest mikronakłuwanie.