DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019

ZABIEGI
DNA RECOVERY PEEL Qltowym zabiegiem 2019


Cieszymy się z kolejnej nagrody dla zabiegu DNA RECOVERY PEEL! 18 czerwca 2019 na gali plebiscytu Qltowy Kosmetyk Magazynu Kosmetyki odebraliśmy statuetkę dla DNA RECOVERY PEEL. Nasz peeling został uznany za „Qltowy zabieg” roku 2019!


Qltowy Kosmetyk od blisko ćwierć wieku ocenia produkty i zabiegi kosmetyczne, nagradzając te, które wyróżniają się jakością, skutecznością, a także estetyką i funkcjonalnością.  Zwycięzców wyłania jury składające się z ekspertów branży kosmetycznej: dziennikarzy, dermatologów oraz gwiazd, które kochają kosmetyki. W tegorocznej edycji wśród jurorów znaleźli się między innymi: aktorka Barbara Kurdej-Szatan, dziennikarki Dorota Gardias i Beata Tadla czy model Rafał Maślak.

Nasz zwycięzca to peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Pozwala na zwalczanie fotostarzenia przez cały rok, nawet w okresach nasłonecznienia. Efekty jego działania są zauważalne już po pierwszym zabiegu: przygotowanie skóry do ekspozycji słonecznej, jednolity koloryt, spłycenie zmarszczek, skóra gładka, napięta i pełna blasku.

Na najbardziej qltowy zabieg roku - DNA RECOVERY PEEL możesz umówić się w wybranych gabinetach na terenie całej Polski. Sprawdź, który z nich jest najbliżej!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peelingi można robić latem?

Czy peelingi można robić latem?

Z peelingami chemicznymi wiąże się wiele mitów: że skóra zawsze się po nich łuszczy płatami, że nie można ich robić w lecie, że przy słonecznej pogodzie powodują przebarwienia… Ale to nie do końca prawda. Niektóre z peelingów z powodzeniem można wykonywać przez cały rok! Sprawdź, jaki zabieg poleca ekspert z sieci gabinetów Idealnie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Peelingi chemiczne to zabiegi, które mają na celu poprawę wyglądu skóry. Aby jednak tak było, koniecznie trzeba zadbać o bezpieczeństwo ich wykonywania. Przeczytaj o czym trzeba pamiętać decydując się na zabieg z użyciem peelingu chemicznego.

Kwasy na wiosnę

Kwasy na wiosnę

Czy kwasy można stosować na wiosnę? Czy po każdym peelingu skóra schodzi płatami? Czy wszystkie kwasy złuszczają? Dowiedz się z wywiadu, który ukazał się w majowym magazynie Zwierciadło.