Mamy dla Ciebie prezent - ampułki HIDRADERM TRX!

NEWS
Mamy dla Ciebie prezent - ampułki HIDRADERM TRX!


Kup produkty Sesderma w jednym z wybranych punktów sprzedaży internetowej i odbierz w prezencie ampułki HIDRADERM TRX o działaniu nawilżającym i hamującym przebarwienia. Przeczytaj więcej, aby poznać szczegóły promocji.


Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję. Wystarczy, że złożysz zamówienie za określoną kwotę na produkty Sesderma w jednym ze sklepów internetowych biorących udział w akcji, a otrzymasz gratis opakowanie ampułek HIDRADERM TRX 5 x 2 ml.*

Ampułki HIDRADERM TRX zapewniają skórze dogłębne i wielowarstwowe nawilżenie dzięki zawartości liposomowego kwasu hialuronowego. To kompletna formuła z kwasem traneksamowym oraz składnikami rozjaśniającymi, antyoksydacyjnymi i regenerującymi w wysokich stężeniach. Wzmacnia funkcję barierową skóry, ujednolica koloryt i pomaga ograniczyć intensywność przebarwień. Rezultat to skóra gładka, nawilżona i w jednolitym tonie.

Punkty sprzedaży biorące udział w promocji (Kliknij na nazwę sklepu, aby przejść na jego stronę internetową):

Topestetic

Przepis na zdrowie

Skinadvisor

4skin

*Dokładne zasady promocji znajdują się na stronach internetowych punktów objętych akcją. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.