Mamy dla Ciebie prezent - ampułki HIDRADERM TRX!

NEWS
Mamy dla Ciebie prezent - ampułki HIDRADERM TRX!


Kup produkty Sesderma w jednym z wybranych punktów sprzedaży internetowej i odbierz w prezencie ampułki HIDRADERM TRX o działaniu nawilżającym i hamującym przebarwienia. Przeczytaj więcej, aby poznać szczegóły promocji.


Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję. Wystarczy, że złożysz zamówienie za określoną kwotę na produkty Sesderma w jednym ze sklepów internetowych biorących udział w akcji, a otrzymasz gratis opakowanie ampułek HIDRADERM TRX 5 x 2 ml.*

Ampułki HIDRADERM TRX zapewniają skórze dogłębne i wielowarstwowe nawilżenie dzięki zawartości liposomowego kwasu hialuronowego. To kompletna formuła z kwasem traneksamowym oraz składnikami rozjaśniającymi, antyoksydacyjnymi i regenerującymi w wysokich stężeniach. Wzmacnia funkcję barierową skóry, ujednolica koloryt i pomaga ograniczyć intensywność przebarwień. Rezultat to skóra gładka, nawilżona i w jednolitym tonie.

Punkty sprzedaży biorące udział w promocji (Kliknij na nazwę sklepu, aby przejść na jego stronę internetową):

Topestetic

Przepis na zdrowie

Skinadvisor

4skin

*Dokładne zasady promocji znajdują się na stronach internetowych punktów objętych akcją. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!