MESO CIT Hair Care najlepszym kosmetykiem Prime Journal

DLA PROFESJONALISTÓW
MESO CIT Hair Care najlepszym kosmetykiem Prime Journal


Prestiżowe międzynarodowe czasopismo z branży medycyny estetycznej przyznało nam nagrodę "Anti-Aging and Beauty Trophy 2018". Zwycięzcą w kategorii "Najlepszy produkt kosmetyczny" została mgiełka z czynnikami wzrostu MESO CIT Hair Care.


Kapituła nagrodziła produkty, które zrewolucjonizowały świat medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Jury złożone ze specjalistów w zakresie medycyny oraz dziennikarzy doceniło to, że mist MESO CIT "stymuluje komórki mieszków włosowych dzięki użyciu czynnika wzrostu - folistatyny - zamkniętego w liposomach, w połączeniu z silną mieszanką składników aktywnych powstrzymujących wypadanie włosów". Unikatowy skład mgiełki przyspiesza wzrost oraz wpływa na grubość łodygi włosa oraz jej jakość.

Mist Hair Care został stworzony z myślą o stosowaniu przy zabiegach mikronakłuwania Nanopore.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Często słyszymy opinię, że lato to nie sezon na peelingi. Jednakże sezon na peelingi trwa cały rok, a jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni dobór preparatów dostosowanych do pory roku.

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

W obszarze usług kosmetologicznych bardzo widoczna jest sezonowość. W okresie od połowy marca aż do miesięcy letnich dobrym rozwiązaniem są wszelkie procedury biorewitalizujące, stymulujące naturalne procesy odnowy. Takie właśnie jest mikronakłuwanie.

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej.