Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce

NEWS
Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce


Sesderma uczestniczyła w cyklu eventów zorganizowanych przez sieć aptek Lekosfera w całej Polsce.


Dla pasjonatek kosmetyków przygotowaliśmy wiele atrakcji: porady dermokosmetyczne, możliwość testowania produktów czy rozmowy z ekspertami. Specjaliści Sesdermy wyjaśnili naukowe podstawy nanotechnologii – wyróżniającej produkty Sesdermy techniki, która, dzięki zastosowaniu liposomów o nanorozmiarze, pozwala na dostarczanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry.

Klientki odwiedzające nasze stoiska we Wrocławiu czy Czechowicach-Dziedzicach miały okazję na własnej skórze sprawdzić skuteczność nanotechnologii w produktach Sesdermy - skorzystać z profesjonalnej diagnozy oraz zabiegów upiększających i odmładzających. 

Sesderma uczestniczyła w wydarzeniach na zaproszenie Dolnośląskiej Grupy Aptecznej – jednej z głównych sieci aptek w Polsce, obecnej na rynku farmaceutycznym od 2001 roku.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.