Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce

NEWS
Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce


Sesderma uczestniczyła w cyklu eventów zorganizowanych przez sieć aptek Lekosfera w całej Polsce.


Dla pasjonatek kosmetyków przygotowaliśmy wiele atrakcji: porady dermokosmetyczne, możliwość testowania produktów czy rozmowy z ekspertami. Specjaliści Sesdermy wyjaśnili naukowe podstawy nanotechnologii – wyróżniającej produkty Sesdermy techniki, która, dzięki zastosowaniu liposomów o nanorozmiarze, pozwala na dostarczanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry.

Klientki odwiedzające nasze stoiska we Wrocławiu czy Czechowicach-Dziedzicach miały okazję na własnej skórze sprawdzić skuteczność nanotechnologii w produktach Sesdermy - skorzystać z profesjonalnej diagnozy oraz zabiegów upiększających i odmładzających. 

Sesderma uczestniczyła w wydarzeniach na zaproszenie Dolnośląskiej Grupy Aptecznej – jednej z głównych sieci aptek w Polsce, obecnej na rynku farmaceutycznym od 2001 roku.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.