Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce

NEWS
Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce


Sesderma uczestniczyła w cyklu eventów zorganizowanych przez sieć aptek Lekosfera w całej Polsce.


Dla pasjonatek kosmetyków przygotowaliśmy wiele atrakcji: porady dermokosmetyczne, możliwość testowania produktów czy rozmowy z ekspertami. Specjaliści Sesdermy wyjaśnili naukowe podstawy nanotechnologii – wyróżniającej produkty Sesdermy techniki, która, dzięki zastosowaniu liposomów o nanorozmiarze, pozwala na dostarczanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry.

Klientki odwiedzające nasze stoiska we Wrocławiu czy Czechowicach-Dziedzicach miały okazję na własnej skórze sprawdzić skuteczność nanotechnologii w produktach Sesdermy - skorzystać z profesjonalnej diagnozy oraz zabiegów upiększających i odmładzających. 

Sesderma uczestniczyła w wydarzeniach na zaproszenie Dolnośląskiej Grupy Aptecznej – jednej z głównych sieci aptek w Polsce, obecnej na rynku farmaceutycznym od 2001 roku.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Być może spotkałaś się już kiedyś z określeniem dermokosmetyki. To produkty, które przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji skóry, zwłaszcza problematycznej, choć nie tylko. Znaleźć je można w aptekach, a także w sklepach internetowych. Dermokosmetyki do twarzy i ciała cieszą się dużym powodzeniem i przez wiele osób są często uznawane za lepsze, skuteczniejsze, bezpieczniejsze i godniejsze zaufania niż produkty, które można spotkać na drogeryjnych półkach.