Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce

NEWS
Sesderma wraz z aptekami Lekosfera opowiada Polkom o dermokosmetyce


Sesderma uczestniczyła w cyklu eventów zorganizowanych przez sieć aptek Lekosfera w całej Polsce.


Dla pasjonatek kosmetyków przygotowaliśmy wiele atrakcji: porady dermokosmetyczne, możliwość testowania produktów czy rozmowy z ekspertami. Specjaliści Sesdermy wyjaśnili naukowe podstawy nanotechnologii – wyróżniającej produkty Sesdermy techniki, która, dzięki zastosowaniu liposomów o nanorozmiarze, pozwala na dostarczanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry.

Klientki odwiedzające nasze stoiska we Wrocławiu czy Czechowicach-Dziedzicach miały okazję na własnej skórze sprawdzić skuteczność nanotechnologii w produktach Sesdermy - skorzystać z profesjonalnej diagnozy oraz zabiegów upiększających i odmładzających. 

Sesderma uczestniczyła w wydarzeniach na zaproszenie Dolnośląskiej Grupy Aptecznej – jednej z głównych sieci aptek w Polsce, obecnej na rynku farmaceutycznym od 2001 roku.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!