PODKREŚLENIE NATURALNEGO PIĘKNA! NOWOŚĆ OD MARKI MEDIDERMA
FILLDERMA FILLERS
Odkryj nową erę wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które odmładzają starzejące się fibrolasty.

JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ PRODUKTY FILLDERMA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYPRÓBUJ

PRODUKTY Z LINII FILLDERMA

Drodzy Lekarze, zapraszamy do dołączenia do grona lekarzy, którzy będą mieli możliwość wypróbowania jako pierwsi działania najnowszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego z linii FILLDERMA od marki Mediderma.

Prosimy o uzupełnienie formularza, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu prezentacji produktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sesderma Sp. z o.o. w celu uzyskiwania informacji marketingowych dotyczących produktów Sesderma Sp. z o.o., zgodnie z informacjami o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Sesderma Sp. z o.o. dostępnymi w Polityce Prywatności. Niniejsza zgoda obejmuje również przetwarzanie danych osobowych przez odbiorów wskazanych w powyższej Polityce Prywatności w celu przesyłania informacji marketingowych produktów Sesderma Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COM&MEDIA Sp. z o.o. w celu uzyskiwania informacji marketingowych dotyczących produktów innych podmiotów z branży beauty, lifestyle i medycznej, zgodnie z informacjami o sposobie przetwarzania danych osobowych przez COM&MEDIA Sp. z o.o. dostępnymi w Polityce Prywatności – wyrażenie tej zgody nie jest wymagane, ale umożliwia zapoznawanie się z ciekawymi informacjami z branży beauty, lifestyle i medycznej.

TECHNOLOGIA

SIECIOWANIA 3D-GHA

Wypełniacze FILLDERMA są produkowane przy zachowaniu rygorystycznych norm jakości, z wykorzystaniem opatentowanej technologii sieciowania 3D Growth Hyaluronic Acid (3D-GHA).

STRUKTURA TRÓJWYMIAROWEJ SIECI 3D
HA jest sieciowany w długim procesie w niskiej temperaturze, dzięki czemu uzyskuje się trójwymiarową strukturę dla lepszej integracji z tkanką.
Opatentowana technologia sieciowania 3D Growth Hyaluronic Acid (3D-GHA)

SYSTEM SIECIOWANIA

Z EFEKTEM BIOMODULATORAWielopoziomowe wypełnienie i nawilżenie
dzięki róznym masom cząsteczkowym i wysokiemu stężeniu HA (25 mg/ml).


FILLDERMA ma nie tylko działanie wypełniające. Powoduje również uwalnianie czynników wzrostu, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, pobudza fibroblasty. Jak powszechnie wiadomo – fibroblasty odpowiedzialne są za syntezę kolagenu, niestety z upływem czasu ich aktywność staje się coraz mniejsza. W przywróceniu młodzieńczego blasku pomoże gama wypełniaczy FILLDERMA – kwas hialuronowy zawarty w preparatach doskonale integruje się z tkankami, przez co zapewnia naturalne efekty.


Pobudza aktywność starzejącego się fibroblastu dzięki GROWTH TECHNOLOGY O POTRÓJNYM DZIAŁANIU

  • Zwiększenie ekspresji genów dla czynnika wzrostu FGF2 (czynnik wzrostu fibroblastów 2), kluczowego w przypadku starzenia się fibroblastów.
  • Zwiększenie ekspresji genu COL1A1, kluczowego w syntezie kolagenu i prokolagenu pro-1.
  • Zwiększenie ekspresji genu ELN – genu syntezy elastyny, kluczowego dla zachowania elastyczności skórySprawdź techniki łączone
FILLDERMA REVITALIZE
(16 mg/ml)
Nieusieciowany kwas hialuronowy zawierający cząsteczki o pięciu różnych masach cząsteczkowych, doskonale nawilża i pobudza fibroblasty. Wskazany w rewitalizacji odwodnionej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk.
WSKAZANIA
SKÓRA ODWODNIONA, TWARZ, SZYJA, DEKOLT, DŁONIE
STĘŻENIE
16 mg/ml
SKŁADNIK AKTYWNY
POFRAGMENTOWANY HA
STOPIEŃ USIECIOWANIA
-
MASA CZĄSTECZKOWA
1 M Da + 0,5 M Da + 0,2 M Da + 0,1 M Da + 0,002 M Da
% WOLNEGO HA
-
OPAKOWANIE
3 x 1 ml
ROZMIAR IGŁY / KANIULI
IGŁA 33G x 4 mm
TRWAŁOŚĆ
-
POZIOM INIEKCJI
WIERZCHNIA DO ŚRODKOWEJ WARSTWY SKÓRY WŁAŚCIWEJ
TEKSTURA ŻELU

MEDIA