Reti Age Krem (30 ml) + Reti Age Serum (30 ml)  

30 ml + 30 ml

Lata wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych pozostawiają wyraźne oznaki starzenia się nie tylko w postaci przebarwień, ale także widocznych głębokich zmarszczek, wiotczenia skóry i jej nierównej struktury. Taka cera potrzebuje silnego działania anti-aging i wyrównującego koloryt w postaci kuracji Reti Age Krem + Reti Age Serum.

Reti Age to linia kosmetyków przeciwstarzeniowych oparta na trzech formach retinolu, dzięki czemu jego uwalnianie w skórze następuje w różnym czasie i jest ciągłe (retinol), znacznie przedłużone (retinyl) oraz gwarantuje natychmiastowe (retinaldehyd) i silne działanie przeciwstarzeniowe. Połączenie witaminy A z czynnikami wzrostu, koktajlem antyoksydacyjnym i kwasem hialuronowym zapewnia działanie przeciwstarzeniowe, łagodzące i przeciwzapalne. Reti Age redukuje zmarszczki, zwiększa jędrność i gęstość skóry, poprawia jej koloryt i wpiera kurację depigmentującą.

Wszystkie produkty zostały opracowane z wykorzystaniem nanotechnologii, dzięki czemu składniki przenikają do głębszych partii skóry, zapewniając skuteczne i długotrwałe działanie. Mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, bez względu na porę roku.Reti Age Krem (30 ml) + Reti Age Serum (30 ml)  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


5 kroków do skóry bez przebarwień

Pielęgnacja skóry ze skłonnością do hiperpigmentacji.
PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by