RETISES Krem + RETISES Krem kontur oczu 30 ml + 15 ml


Zestaw pielęgnacyjny na bazie retinolu. Dla skóry wymagającej intensywnego działania przeciwstarzeniowego, redukcji zmarszczek oraz stymulacji włókien kolagenowych. Zalecany również jako pielęgnacja przygotowująca do zabiegów profesjonalnych z użyciem retinolu.
RETISES Krem kontur oczu przeznaczony jest do stosowania na noc i nadaje się do każdego rodzaju skóry. Nawilża, niweluje drobne zmarszczki, kurze łapki, cienie i worki pod oczami, a także przebarwienia i nierówności na powierzchni skóry.
RETISES Krem ma silne działanie przeciwzmarszczkowe i jest dedykowany skórze już przyzwyczajonej do stosowania retinolu. Ma silne działanie wygładzające, zmniejsza i rozjaśnia przebarwienia, odwraca negatywne skutki ekspozycji na słońce. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny i poprawia napięcie. Już po miesiącu stosowania nadaje skórze blask, redukuje przebarwienia i zmarszczki. Podczas kuracji koniecznie jest stosowanie kremów z filtrem na dzień z SPF50.RETISES Krem + RETISES Krem kontur oczu 30 ml + 15 ml

UZUPEŁNIJ PIELĘGNACJĘ


PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by