Media o zaletach stosowania enkapsulowanej laktoferyny

NEWS
Media o zaletach stosowania enkapsulowanej laktoferyny


Laktoferyna to wielofunkcyjne białko, które, według badań, stanowi część naturalnej osłony organizmu. Doktor Serrano przedstawił jego zalety na spotkaniu opisanym przez kluczowe hiszpańskie portale.

 


7 października Doktor Serrano zorganizował okrągły stół dotyczący właściwości laktoferyny. W spotkaniu zorganizowanym w Hiszpańskiej Izbie Lekarskiej wzięli udział lekarze interniści, dermatolodzy czy biotechnolodzy. Doktor Gabriel Serrano omówił wyniki przeprowadzonych przez niego badań dotyczących przydatności laktoferyny we wzmacnianiu naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.

Laktoferyna to wielofunkcyjne białko zawarte w mleku, które występuje również w wydzielinach śluzowych (m.in. łzach i ślinie). Z przeprowadzonych, szeroko zakrojonych badań wynika, że ​​laktoferyna stanowi część naturalnej osłony organizmu i odgrywa bardzo ważną rolę we wrodzonej odporności.

Spotkanie zorganizowane w Walencji opisały kluczowe hiszpańskie media, takie jak portal ABC czy 20 minutos.

 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.