Media o zaletach stosowania enkapsulowanej laktoferyny

NEWS
Media o zaletach stosowania enkapsulowanej laktoferyny


Laktoferyna to wielofunkcyjne białko, które, według badań, stanowi część naturalnej osłony organizmu. Doktor Serrano przedstawił jego zalety na spotkaniu opisanym przez kluczowe hiszpańskie portale.

 


7 października Doktor Serrano zorganizował okrągły stół dotyczący właściwości laktoferyny. W spotkaniu zorganizowanym w Hiszpańskiej Izbie Lekarskiej wzięli udział lekarze interniści, dermatolodzy czy biotechnolodzy. Doktor Gabriel Serrano omówił wyniki przeprowadzonych przez niego badań dotyczących przydatności laktoferyny we wzmacnianiu naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.

Laktoferyna to wielofunkcyjne białko zawarte w mleku, które występuje również w wydzielinach śluzowych (m.in. łzach i ślinie). Z przeprowadzonych, szeroko zakrojonych badań wynika, że ​​laktoferyna stanowi część naturalnej osłony organizmu i odgrywa bardzo ważną rolę we wrodzonej odporności.

Spotkanie zorganizowane w Walencji opisały kluczowe hiszpańskie media, takie jak portal ABC czy 20 minutos.

 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.