DLA PROFESJONALISTÓW
Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

CZYTAJMoc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.

Szkolimy kosmetologów

Szkolimy kosmetologów

Kolejna odsłona Akademii Mediderma już niebawem. 1 czerwca zapraszamy na szkolenie sprzedażowe, które poprowadzi trenerka biznesu beauty Marta Fiłoń. Podczas webinaru dowiesz się, jak radzić sobie z wymówkami i obiekcjami klientek.

Wielozadaniowy kwas ferulowy

Wielozadaniowy kwas ferulowy

Wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego pozwalają chronić kluczowe struktury skóry: keratynocyty, fibroblasty, kolagen i elastynę. W magazynie LNE opowiadamy, jak wykorzystać w ten składnik do zabiegów w okresie wiosenno-letnim.

Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?

Jak łączyć zabiegi aparaturowe z zabiegami Medidermy?

Często pytacie nas, jak łaczyć zabiegi z użyciem aparatury z zabiegami na profesjonalych produktach Mediderma. Już 11 maja na to pytanie odpowie podczas webinaru z cyklu Akademia Mediderma kosmetolog Anna Parzychowska-Parol.

Kolejne szkolenie z Akademią Mediderma

Kolejne szkolenie z Akademią Mediderma

Akademia Mediderma nie zwalnia tempa. Już w najbliższą środę zapraszamy kosmetologów na kolejny z serii webinarów, tym razem poświęcony zagadnieniom biznesowym. Na szkoleniu dowiesz się, jak sprzedawać serie zabiegowe, by budować lojalność klientek. Webinar poprowadzi trener biznesu Marta Fiłoń, 14 kwietnia o godzinie 20.


Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw

Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw

Mediderma Pielęgnacja domowa od teraz dostępna jest także w zestawach. Te jednak dobiera indywidualnie kosmetolog w gabinecie. Jak to działa? Gabinety biorące udział w promocji otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Przebarwienia jak bumerang?

Przebarwienia jak bumerang?

Profilaktyka i odpowiednio dobrane substancje stosowane przez dłuższy czas mogą przynieść oczekiwany efekt redukcji przebarwnień bez ryzyka nawrotów. W magazynie LNE podpowiadamy, jakie zabiegi depigmantujące najlepiej sprawdzą się w gabinecie.