Sesderma Polska na kongresie EADV w Paryżu

NEWS
Sesderma Polska na kongresie EADV w Paryżu


Sesderma Polska na kongresie EADV prezentowała nowości na bazie kwasu traneskamowego z linii Mediderma TRX oraz Hidraderm TRX.


Oprócz tego na stoisku można było zapoznać się z działaniem urządzenia do mikronakłuwania Nanopore czy maski do terapii LED Spectrum Mask.

Paryski kongres jest organizowany co roku przez EADV - Europejską Akademię Dermatologii i Wenerologii. Jest to organizacja non-profit, która funkcjonuje już od 1987 roku i skupia ponad 7000 lekarzy z całego świata.

Tegoroczna edycja kongresu była już dwudziestą siódmą.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!