Sesderma świętuje 30. rocznicę powstania, nagradzając utalentowane kobiety

NEWS
Sesderma świętuje 30. rocznicę powstania, nagradzając utalentowane kobiety


Dr Gabriel Serrano, zalożyciel Sesdermy postanowił uczcić 30-lecie powstania firmy, organizując pierwszą edycję konkursu Sesderma Woman’s Awards. W ten sposób chciał uhonorować kobiety, które są głównymi użytkownikami produktów Sesderma oraz fundamentalną częścią laboratorium – 73% pracowników to kobiety.


Wydarzenie odbyło się w ubiegły czwartek, 19 września, na najbardziej znanej arenie corridy w Hiszpanii, Plaza de Las Ventas w Madrycie. Jego gospodarzem był dr Gabriel Serrano, wraz z synami: Juanem Manuelem Serrano – CEO firmy i Gabrielem Serrano Núñezem - wiceprezesem. Podczas gali doktor opowiedział o 30-letniej historii Sesdermy i podkreślił rolę kobiet w różnych sektorach społeczeństwa.

„Już od trzydziestu lat słuchamy skór różnych kobiet. Rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1989 roku, mając w portfolio zaledwie 18 produktów. Dzisiaj mamy 22 oddziały i dzięki sieci dystrybucji jesteśmy obecni w ponad 80 krajach na całym świecie. A nasz katalog liczy blisko 800 produktów” – powiedział dr Gabriel Serrano.

Galę 30. rocznicy założenia Sesdermy poprowadzili popularni hiszpańscy prezenterzy Cristina Tárrega, Javier Sardà i Jordi González. W wydarzeniu wzięli udział celebryci oraz znani biznesmeni, w tym Georgina Rodríguez, partnerka Christiano Ronaldo, popularna rumuńska prezenterka telewizyjna Andreea Marin oraz chińska gwiazda Li Xiaoran. Koncerty Luz Casal i Rosario Flores zapewniły wielki finał niezapomnianego wieczoru, w którym wzięło udział ponad 700 gości, w tym farmaceuci, dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej i dystrybutorzy, a także duża część zespołu Sesderma z całego świata. Ekipa Sesderma Polska także miała przyjemność świętować 30-lecie w Madrycie.

Podczas gali uhonorowano kobiety z różnych dziedzin życia kulturalnego i biznesowego, przyznając statuetki motyla w 16 kategoriach. Nagrodzono między innymi Farmaceutę czy Lekarza Roku, a także wybitne kobiety ze świata muzyki, filmu czy sportu.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!