Sesderma świętuje 30. rocznicę powstania, nagradzając utalentowane kobiety

NEWS
Sesderma świętuje 30. rocznicę powstania, nagradzając utalentowane kobiety


Dr Gabriel Serrano, zalożyciel Sesdermy postanowił uczcić 30-lecie powstania firmy, organizując pierwszą edycję konkursu Sesderma Woman’s Awards. W ten sposób chciał uhonorować kobiety, które są głównymi użytkownikami produktów Sesderma oraz fundamentalną częścią laboratorium – 73% pracowników to kobiety.


Wydarzenie odbyło się w ubiegły czwartek, 19 września, na najbardziej znanej arenie corridy w Hiszpanii, Plaza de Las Ventas w Madrycie. Jego gospodarzem był dr Gabriel Serrano, wraz z synami: Juanem Manuelem Serrano – CEO firmy i Gabrielem Serrano Núñezem - wiceprezesem. Podczas gali doktor opowiedział o 30-letniej historii Sesdermy i podkreślił rolę kobiet w różnych sektorach społeczeństwa.

„Już od trzydziestu lat słuchamy skór różnych kobiet. Rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1989 roku, mając w portfolio zaledwie 18 produktów. Dzisiaj mamy 22 oddziały i dzięki sieci dystrybucji jesteśmy obecni w ponad 80 krajach na całym świecie. A nasz katalog liczy blisko 800 produktów” – powiedział dr Gabriel Serrano.

Galę 30. rocznicy założenia Sesdermy poprowadzili popularni hiszpańscy prezenterzy Cristina Tárrega, Javier Sardà i Jordi González. W wydarzeniu wzięli udział celebryci oraz znani biznesmeni, w tym Georgina Rodríguez, partnerka Christiano Ronaldo, popularna rumuńska prezenterka telewizyjna Andreea Marin oraz chińska gwiazda Li Xiaoran. Koncerty Luz Casal i Rosario Flores zapewniły wielki finał niezapomnianego wieczoru, w którym wzięło udział ponad 700 gości, w tym farmaceuci, dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej i dystrybutorzy, a także duża część zespołu Sesderma z całego świata. Ekipa Sesderma Polska także miała przyjemność świętować 30-lecie w Madrycie.

Podczas gali uhonorowano kobiety z różnych dziedzin życia kulturalnego i biznesowego, przyznając statuetki motyla w 16 kategoriach. Nagrodzono między innymi Farmaceutę czy Lekarza Roku, a także wybitne kobiety ze świata muzyki, filmu czy sportu.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.