Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers

NEWS
Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers


Poszukujemy modelek i modeli w wieku 30-60 lat do projektu szkoleniowo-mediowego z wykorzystaniem wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma Fillers.


Wszystkie zabiegi zostaną wykonane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej po konsultacji i doborze preparatu oraz zabiegu do potrzeb danej osoby.

W ramach projektu wykonamy jeden lub więcej zabiegów z zakresu: rewitalizacji skóry, wypełnienia i rewitalizacji ust, korekty ust, wypełnienia bruzd, doliny łez, wolumetrii policzków, linii marionetki, konturowania żuchwy, modelowania brody lub nosa.

Aby wziąć udział w projekcie prosimy o przesłanie 2 zdjęć twarzy: z przodu oraz z profilu. Zdjęcie powinny być bez makijażu i bez użycia filtrów. Preferujemy osoby, które jeszcze nie miały wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca na adres sesdermapolska@sesderma.com lub poprzez wiadomość prywatną na https://www.facebook.com/MedidermaPolska

Przesłanie zgłoszenia jest różnoznaczne z chęcią udzielenia zgody na wykorzystanie wizerunku w mediach.

Sesderma Polska pokrywa koszty zabiegu. Preferowane miejsce zamieszkania to Warszawa lub okolice ze względu na miejsce wykonania zabiegu. Dojazd do Warszawy w wybranym terminie odbywa się na koszt modela.

 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!

 

Sesderma nagradzana na świecie

Sesderma nagradzana na świecie

Kosmetyki Sesderma można kupić w ponad 80 krajach. Sesderma może pochwalić się także nagrodami zdobywanymi na całym świecie. Ostatnio laboratorium zostało uznane najlepszą firmą roku w Peru, a linie Lactyferrin i Samay otrzymały nagrodę Glamour w Rosji.

Efekt flash w dwóch krokach

Efekt flash w dwóch krokach

Czy istnieje sposób na błyskawiczne rozświetlenie i odświeżenie skóry? Właśnie z myślą o natychmiastowym efekcie flash Sesderma stworzyła duet ampułek C-VIT i ACGLICOLIC.