Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers

NEWS
Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers


Poszukujemy modelek i modeli w wieku 30-60 lat do projektu szkoleniowo-mediowego z wykorzystaniem wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma Fillers.


Wszystkie zabiegi zostaną wykonane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej po konsultacji i doborze preparatu oraz zabiegu do potrzeb danej osoby.

W ramach projektu wykonamy jeden lub więcej zabiegów z zakresu: rewitalizacji skóry, wypełnienia i rewitalizacji ust, korekty ust, wypełnienia bruzd, doliny łez, wolumetrii policzków, linii marionetki, konturowania żuchwy, modelowania brody lub nosa.

Aby wziąć udział w projekcie prosimy o przesłanie 2 zdjęć twarzy: z przodu oraz z profilu. Zdjęcie powinny być bez makijażu i bez użycia filtrów. Preferujemy osoby, które jeszcze nie miały wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca na adres sesdermapolska@sesderma.com lub poprzez wiadomość prywatną na https://www.facebook.com/MedidermaPolska

Przesłanie zgłoszenia jest różnoznaczne z chęcią udzielenia zgody na wykorzystanie wizerunku w mediach.

Sesderma Polska pokrywa koszty zabiegu. Preferowane miejsce zamieszkania to Warszawa lub okolice ze względu na miejsce wykonania zabiegu. Dojazd do Warszawy w wybranym terminie odbywa się na koszt modela.

 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.