Znasz go z prasy!

NEWS
Znasz go z prasy!


Żel do dezynfekcji Lactyferrin Sanitizer podbija serca dziennikarzy kobiecych magazynów. Przeczytaj, co sądzą o nim pisma Glamour, Twój Styl, Gala i Party, a potem przetestuj na własnej skórze!


Magazyn Glamour poleca żel do dezynfekcji zwłaszcza „w trudnym czasie zwiększonych zachorowań, ponieważ, poza zachowaniem szczególnej ostrożności, odpowiednia higiena w postaci odkażania rąk to jedyny sposób zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby”. Czasopismo zwraca uwagę na aż potrójne działanie żelu, który „odkaża, chroni i pielęgnuje”.

Magazyn Gala rekomenduje żel Lactyferrin Sanitizer „jako opcję awaryjną, gdy mydła akurat nie mamy pod ręką”. Zwraca uwagę na to, że w wielu przypadkach tradycyjna forma żeli wodno-alkoholowych przez „wysokie stężenie alkoholu może powodować naruszenie ochronnej bariery skóry, dlatego wielu producentów dodaje do swoich receptur składniki łagodzące”. W przypadku żelu z linii Lactyferrin takie działanie mają laktoferyna i laktoperoksydaza. Dzięki nim Lactyferrin Sanitizer nie tylko dba o higienę, ale też pielęgnuje skórę dłoni.

Twój Styl w swoim jubileuszowym wydaniu na 30-lecie również zwraca uwagę na częsty wśród żeli dezynfekujących problem, że „alkohol oczyszcza dłonie (bez wody), ale je przy tym wysusza”. Rozwiązaniem według redakcji jest żel Sesdermy z laktoferyną. Jak pisze magazyn, jest „to nasze naturalne białko, które wzmacnia mechanizmy obronne skóry.”

Żel do dezynfekcji od Sesdermy pojawia się także w zestawieniu kosmetyków do rąk polecanych przez magazyn Party.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.