Znasz go z prasy!

NEWS
Znasz go z prasy!


Żel do dezynfekcji Lactyferrin Sanitizer podbija serca dziennikarzy kobiecych magazynów. Przeczytaj, co sądzą o nim pisma Glamour, Twój Styl, Gala i Party, a potem przetestuj na własnej skórze!


Magazyn Glamour poleca żel do dezynfekcji zwłaszcza „w trudnym czasie zwiększonych zachorowań, ponieważ, poza zachowaniem szczególnej ostrożności, odpowiednia higiena w postaci odkażania rąk to jedyny sposób zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby”. Czasopismo zwraca uwagę na aż potrójne działanie żelu, który „odkaża, chroni i pielęgnuje”.

Magazyn Gala rekomenduje żel Lactyferrin Sanitizer „jako opcję awaryjną, gdy mydła akurat nie mamy pod ręką”. Zwraca uwagę na to, że w wielu przypadkach tradycyjna forma żeli wodno-alkoholowych przez „wysokie stężenie alkoholu może powodować naruszenie ochronnej bariery skóry, dlatego wielu producentów dodaje do swoich receptur składniki łagodzące”. W przypadku żelu z linii Lactyferrin takie działanie mają laktoferyna i laktoperoksydaza. Dzięki nim Lactyferrin Sanitizer nie tylko dba o higienę, ale też pielęgnuje skórę dłoni.

Twój Styl w swoim jubileuszowym wydaniu na 30-lecie również zwraca uwagę na częsty wśród żeli dezynfekujących problem, że „alkohol oczyszcza dłonie (bez wody), ale je przy tym wysusza”. Rozwiązaniem według redakcji jest żel Sesdermy z laktoferyną. Jak pisze magazyn, jest „to nasze naturalne białko, które wzmacnia mechanizmy obronne skóry.”

Żel do dezynfekcji od Sesdermy pojawia się także w zestawieniu kosmetyków do rąk polecanych przez magazyn Party.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma nagradzana na świecie

Sesderma nagradzana na świecie

Kosmetyki Sesderma można kupić w ponad 80 krajach. Sesderma może pochwalić się także nagrodami zdobywanymi na całym świecie. Ostatnio laboratorium zostało uznane najlepszą firmą roku w Peru, a linie Lactyferrin i Samay otrzymały nagrodę Glamour w Rosji.

Efekt flash w dwóch krokach

Efekt flash w dwóch krokach

Czy istnieje sposób na błyskawiczne rozświetlenie i odświeżenie skóry? Właśnie z myślą o natychmiastowym efekcie flash Sesderma stworzyła duet ampułek C-VIT i ACGLICOLIC.

SAMAY Doskonałością Roku miesięcznika „Twój Styl”

SAMAY Doskonałością Roku miesięcznika „Twój Styl”

Za nami 26. edycja konkursu Droskonałość Roku 2020 miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia nie mogło zabraknąć Sesdermy. W kategorii "kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy" nagrodzony został nasz krem przeciwstarzeniowy do skóry wrażliwej SAMAY.