Zostań jurorką w Cosmopolitan i zagłosuj na 3-RETISES CT YELLOW PEEL

NEWS
Zostań jurorką w Cosmopolitan i zagłosuj na 3-RETISES CT YELLOW PEEL


3-RETISES CT YELLOW PEEL bierze udział w konkursie Prix de Beauté 2018. Magazyn Cosmopolitan wybierze w ten sposób najlepsze kosmetyki 2017 roku. Sesderma startuje w kategorii najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny.


Oddając głos, zyskujesz szansę na wygranie jednego z 50 zestawów kosmetyków. Głosować można codziennie, do 13 czerwca 2018 r., na stronie:

https://pdb.cosmopolitan.pl/glosowanie?a=Najlepszy+zabieg+kosmetyczno+-+piel%C4%99gnacyjny

3-RETISES CT YELLOW PEEL to profesjonalny peeling chemiczny z trzema formami retinolu oraz witaminą C najnowszej generacji. Zabieg poprawia kondycję skóry: usuwa przebarwienia, spłyca blizny, wyrównuje koloryt, spłyca zmarszczki i linie mimiczne oraz uelastycznia skórę. Peeling można wykonać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i lekarskich w całej Polsce.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.