Zostań jurorką w Cosmopolitan i zagłosuj na 3-RETISES CT YELLOW PEEL

NEWS
Zostań jurorką w Cosmopolitan i zagłosuj na 3-RETISES CT YELLOW PEEL


3-RETISES CT YELLOW PEEL bierze udział w konkursie Prix de Beauté 2018. Magazyn Cosmopolitan wybierze w ten sposób najlepsze kosmetyki 2017 roku. Sesderma startuje w kategorii najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny.


Oddając głos, zyskujesz szansę na wygranie jednego z 50 zestawów kosmetyków. Głosować można codziennie, do 13 czerwca 2018 r., na stronie:

https://pdb.cosmopolitan.pl/glosowanie?a=Najlepszy+zabieg+kosmetyczno+-+piel%C4%99gnacyjny

3-RETISES CT YELLOW PEEL to profesjonalny peeling chemiczny z trzema formami retinolu oraz witaminą C najnowszej generacji. Zabieg poprawia kondycję skóry: usuwa przebarwienia, spłyca blizny, wyrównuje koloryt, spłyca zmarszczki i linie mimiczne oraz uelastycznia skórę. Peeling można wykonać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i lekarskich w całej Polsce.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!