Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

NEWS
Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu


Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.


W tym roku w Jury oceniającym kosmetyki damskie po raz kolejny zasiadły niezwykłe osobowości: aktorki Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska i Joanna Kulig, Urszula Dudziak – piosenkarka, dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka – lekarza dermatolog oraz reprezentantki Twojego Stylu: Monika Krokiewicz i Ewa Sarnowicz.

Odbierając nagrodę, Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma Polska podkreśliła, że „substancje aktywne zawarte w tych dwóch preparatach zapewniają natychmiastowy i długotrwały efekt. Ampułki ACGLICOLIC i C-VIT mają najbardziej uniwersalne zastosowanie spośród całej gamy ampułek Sesderma.”

Gala wręczenia statuetek odbyła się online. Sponsorem statuetek dla laureatów gali Doskonałość Roku 2021 była firma YES. Magazyn Twój Styl jest od lat najlepiej sprzedającym się luksusowym magazynem kobiecym w Polsce.

To już 4. nagroda Twojego Stylu dla Sesdermy. W ubiegłych latach statuetki otrzymały: krem SAMAY, mleczko do ciała C-VIT Radiance oraz kosmetyki z linii FACTOR G RENEW.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za nagrodę.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.