45 lat kliniki dr. Serrano

NEWS
45 lat kliniki dr. Serrano


Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.


W ubiegły piątek i sobotę 5-6 listopada, z okazji 45. rocznicy powstania kliniki, dr Gabriel Serrano z wdzięczności dla całego zespołu, rodziny, pacjentów i osób, które przyczyniły się do rozwoju kliniki, zorganizował w Walencji uroczyste obchody. Uczestniczyły w nich osobistości ze świata sportu, sztuki, biznesu i celebryci.

Dr Serrano wyznał, że „otwarcie kliniki było spełnieniem jego marzeń: kontynuacją rodzinnej historii związanej z medycyną”. Jego dziadek był farmaceutą w Kolumbii na początku XX wieku, a ojciec praktykował jako chirurg, ginekolog-położnik i lekarz rodzinny przez ponad czterdzieści lat w Stanach Zjednoczonych.

W ciągu 45 lat istnienia, klinika dr. Serrano pomogła tysiącom pacjentów w każdym wieku, z różnymi problemami skórnymi, diagnozując i lecząc zarówno poważne, jak i drobne choroby.

Klinika została niedawno odnowiona i obecnie poza dermatologią, medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną oferuje nowe specjalistyczne usługi z zakresu ortodoncji, kardiologii, pediatrii, alergologii i podologii.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.