Doktor Serrano w mediach

NEWS
Doktor Serrano w mediach


Doktor Gabriel Serrano, założyciel marek Sesderma i Mediderma, gościł ostatnio na łamach wielu tytułów prasowych i portali informacyjnych. Uwagę mediów przyciągnęły między innymi spotkania z farmaceutami w Madrycie czy najnowsze odkrycia na temat enkapsułowania laktoferyny.


Sylwetkę doktora oraz jego medyczne odkrycia przybliżyły ostatnio między innymi hiszpańskie dzienniki La Razón i El Confidencial, katalońska stacja telewizyjna À Punt TV, radio Cope Valencia czy meksykański portal Publimetro.

Dr Gabriel Serrano Sanmiguel studiował na uniwersytecie w Walencji i jest specjalistą dermatologii od 1977 r. Od ponad 40 lat pracuje jako dermatolog w prestiżowej klinice dermatologicznej w Walencji, gdzie kieruje zespołem 15 specjalistów. Dr Serrano to syn chirurga i lekarza medycyny rodzinnej. Był członkiem rady redakcyjnej najbardziej prestiżowego magazynu dermatologicznego na świecie: Journal of American Academy of Dermatology (Blue Journal). Przez 25 lat pracował w szpitalu Hospital General Universitario w Walencji. Dr Serrano jest cenionym liderem opinii w hiszpańskiej i międzynarodowej społeczności medycznej, członkiem honorowym Akademii Nauk o Zdrowiu Ramón y Cajal oraz profesorem honorowym na Uniwersytecie na Bali w Indonezji. Jest także prelegentem na konferencjach krajowych i międzynarodowych, a także jednym z najbardziej doświadczonych członków Hiszpańskiej Akademii Dermatologii, CILAD, RADLA i wielu innych stowarzyszeń medycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.