Doktor Serrano w mediach

NEWS
Doktor Serrano w mediach


Doktor Gabriel Serrano, założyciel marek Sesderma i Mediderma, gościł ostatnio na łamach wielu tytułów prasowych i portali informacyjnych. Uwagę mediów przyciągnęły między innymi spotkania z farmaceutami w Madrycie czy najnowsze odkrycia na temat enkapsułowania laktoferyny.


Sylwetkę doktora oraz jego medyczne odkrycia przybliżyły ostatnio między innymi hiszpańskie dzienniki La Razón i El Confidencial, katalońska stacja telewizyjna À Punt TV, radio Cope Valencia czy meksykański portal Publimetro.

Dr Gabriel Serrano Sanmiguel studiował na uniwersytecie w Walencji i jest specjalistą dermatologii od 1977 r. Od ponad 40 lat pracuje jako dermatolog w prestiżowej klinice dermatologicznej w Walencji, gdzie kieruje zespołem 15 specjalistów. Dr Serrano to syn chirurga i lekarza medycyny rodzinnej. Był członkiem rady redakcyjnej najbardziej prestiżowego magazynu dermatologicznego na świecie: Journal of American Academy of Dermatology (Blue Journal). Przez 25 lat pracował w szpitalu Hospital General Universitario w Walencji. Dr Serrano jest cenionym liderem opinii w hiszpańskiej i międzynarodowej społeczności medycznej, członkiem honorowym Akademii Nauk o Zdrowiu Ramón y Cajal oraz profesorem honorowym na Uniwersytecie na Bali w Indonezji. Jest także prelegentem na konferencjach krajowych i międzynarodowych, a także jednym z najbardziej doświadczonych członków Hiszpańskiej Akademii Dermatologii, CILAD, RADLA i wielu innych stowarzyszeń medycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.