Premiera linii Samay

NEWS
Premiera linii Samay


Sesderma Polska przedstawiła nową linię produktów przeciwstarzeniowych do skóry wrażliwej. Premiera linii Samay odbyła się podczas konferencji prasowej w warszawskim butikowym hotelu H15.


Spotkanie poprowadziła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma Polska. Zaproszony ekspert, dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska, specjalista z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, opowiedziała o pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i zaczerwienionej. Nowe produkty z gamy SAMAY zaprezentowała dr n. biol. Emilia Garłowska, ekspert marki Sesderma.

Nowa linia Samay kierowana jest do osób, których skóra potrzebuje działania przeciwstarzeniowego, a jednocześnie nie toleruje typowych kosmetyków anti-aging ze względu na nadwrażliwość.

Gama wykorzystuje innowacyjny składnik pochodzenia roślinnego – bakuchiol. Znany także jako bioretinol działa w podobny sposób do retinoidów, dając efekt przeciwstarzeniowy, ale przy zapewnieniu wysokiego stopnia tolerancji przy skórze wrażliwej.

Z myślą o skórze reaktywnej substancje aktywne w linii Samay zostały zamknięte w innowacyjnych, opatentowanych liposomach SENSISOMAS®. Łagodnie transportują one składniki aktywne do głębszych warstw skóry, aby wzmocnić ją od wewnątrz i zwalczać starzenie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość przetestowania na własnej skórze nowych produktów. Wśród nich znalazły się: Samay Krem przeciwstarzeniowy – głęboko odżywiający krem o otulającej teksturze, Samay Serum przeciwstarzeniowe – szybko wchłaniający się kosmetyk o lekkiej konsystencji oraz Samay Krem kontur oczu przeciwstarzeniowy z doskonale tolerowanymi składnikami odmładzającymi okolicę oczu.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Doktor Serrano w mediach

Doktor Serrano w mediach

Doktor Gabriel Serrano, założyciel marek Sesderma i Mediderma, gościł ostatnio na łamach wielu tytułów prasowych i portali informacyjnych. Uwagę mediów przyciągnęły między innymi spotkania z farmaceutami w Madrycie czy najnowsze odkrycia na temat enkapsułowania laktoferyny.

Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.