Premiera linii Samay

NEWS
Premiera linii Samay


Sesderma Polska przedstawiła nową linię produktów przeciwstarzeniowych do skóry wrażliwej. Premiera linii Samay odbyła się podczas konferencji prasowej w warszawskim butikowym hotelu H15.


Spotkanie poprowadziła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma Polska. Zaproszony ekspert, dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska, specjalista z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, opowiedziała o pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i zaczerwienionej. Nowe produkty z gamy SAMAY zaprezentowała dr n. biol. Emilia Garłowska, ekspert marki Sesderma.

Nowa linia Samay kierowana jest do osób, których skóra potrzebuje działania przeciwstarzeniowego, a jednocześnie nie toleruje typowych kosmetyków anti-aging ze względu na nadwrażliwość.

Gama wykorzystuje innowacyjny składnik pochodzenia roślinnego – bakuchiol. Znany także jako bioretinol działa w podobny sposób do retinoidów, dając efekt przeciwstarzeniowy, ale przy zapewnieniu wysokiego stopnia tolerancji przy skórze wrażliwej.

Z myślą o skórze reaktywnej substancje aktywne w linii Samay zostały zamknięte w innowacyjnych, opatentowanych liposomach SENSISOMAS®. Łagodnie transportują one składniki aktywne do głębszych warstw skóry, aby wzmocnić ją od wewnątrz i zwalczać starzenie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość przetestowania na własnej skórze nowych produktów. Wśród nich znalazły się: Samay Krem przeciwstarzeniowy – głęboko odżywiający krem o otulającej teksturze, Samay Serum przeciwstarzeniowe – szybko wchłaniający się kosmetyk o lekkiej konsystencji oraz Samay Krem kontur oczu przeciwstarzeniowy z doskonale tolerowanymi składnikami odmładzającymi okolicę oczu.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.