Efekt flash w dwóch krokach

NEWS
Efekt flash w dwóch krokach


Czy istnieje sposób na błyskawiczne rozświetlenie i odświeżenie skóry? Właśnie z myślą o natychmiastowym efekcie flash Sesderma stworzyła duet ampułek C-VIT i ACGLICOLIC.


Tylko dwa kroki do perfekcyjnej skóry

Każda ampułka to dawka natychmiastowego piękna, blasku i zdrowego wyglądu. Są idealne do regeneracji skóry po całym dniu: zapewniają one bankietowy efekt w tylko dwóch krokach.

Każda z dwóch ampułek zawiera 2 ml silne skoncentrowanego koktajlu składników aktywnych. To pielęgnacja, która da każdej skórze – szczególnie zmęczonej i dojrzałej – jędrność, elastyczność, nawilżenie i blask. Sprawdzi się również jako element kuracji przeciw przebarwieniom, wspomoże ich rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry.

 

Krok 1: Odnowa skóry z kwasem glikolowym

Ampułka ACGLICOLIC z kwasem glikolowym (10%), stosowana wieczorem – po oczyszczeniu skóry, zapewnia błyskawiczny efekt napięcia i odżywienia. To pielęgnacja, która przywraca skórze, szczególnie zmęczonej i poszarzałej, jędrność i elastyczność.

Główny składnik ampułki, kwas glikolowy, przyspiesza naturalne procesy naprawy skóry, dzięki czemu pomaga usunąć martwe komórki i spłycić zmarszczki. Aby w pełni wykorzystać jego potencjał, Sesderma sięgnęła po innowacyjną technologię zamykania składników aktywnych w liposomach. Zwiesza to przenikanie substancji czynnych w głąb skóry. Dzięki użyciu nanotechnologii możliwe jest zwiększenie skuteczności kwasu glikolowego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa i zminimalizowaniu ryzyka podrażnień.

Dodatkowo kwas glikolowy przygotowuję skórę na przyjęcie innych składników aktywnych, a tych w składzie ampułki nie brakuje.

Naturalny kompleks nawilżający i kwas hialuronowy przywracają równowagę warstwy rogowej naskórka. Poprawiają strukturę skóry i ożywiają matową skórę.

Składniki przeciwstarzeniowe, takie jak ergotioneina czy witaminy C i E, stymulują skórę do syntezy kolagenu i glukozaminoglikanów.

Ampułka zawiera także łagodzące składniki aktywne: bisabolol czy wyciąg z alg.

 

Krok 2: Dodaj blasku dzięki witaminie C

Nakładana na dzień ampułka C-VIT z witaminą C (12%) daje natychmiastowy efekt skóry pełnej blasku. Pomoże walczyć z objawami zmęczenia, utratą blasku oraz widocznie odświeży skórę. Jest zalecana dla wszystkich rodzajów skóry, a zwłaszcza dla skóry przesuszonej, wykazującej objawy fotostarzenia. Błyskawicznie rozjaśnia i rewitalizuje skórę, zapewniając silny efekt antyoksydacyjny.

Dodatkowo czysta witamina C długofalowo pobudza syntezę kolagenu i elastyny, widocznie odmładzając cerę i zmniejszając widoczność zmarszczek.

Ta skoncentrowana dawka witaminy C ujednolica także koloryt skóry, wspomagając walkę z niechcianymi przebarwieniami.

 

Jak stosować AMPUŁKI EFEKT FLASH?

Pierwszego dnia (na noc) nałożyć ampułkę ACGLICOLIC na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Drugiego dnia (rano) nałożyć ampułkę C-VIT. Stosować raz w tygodniu, dla uzyskania efektu flash.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.