Sesderma nagradzana na świecie

NEWS
Sesderma nagradzana na świecie


Kosmetyki Sesderma można kupić w ponad 80 krajach. Sesderma może pochwalić się także nagrodami zdobywanymi na całym świecie. Ostatnio laboratorium zostało uznane najlepszą firmą roku w Peru, a linie Lactyferrin i Samay otrzymały nagrodę Glamour w Rosji.


Miło nam poinformować, że Sesderma Peru została wyróżniona tytułem „Firma Roku 2020 w Peru” w kategorii dermokosmetyki. Nagroda ta jest wyrazem uznania nie tylko za osiągnięcia w zakresie jakości, technologii i rozwoju Sesdermy w ostatnich latach, ale także za skuteczne zarządzanie w czasie kryzysu wywołanego przez Covid-19.

Ale to nie koniec nagród przyznanych nam na świecie w ostatnim czasie. Rosyjskie wydanie magazynu Glamour nagrodziło aż dwa produkty Sesderma. Suplement diety Lactyferrin Defense został wyróżniony tytułem w kategorii „Suplement diety”, a krem Samay wygrał wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Sesderma na świecie

Sesderma powstała jako lokalne laboratorium założone w 1989 roku w hiszpańskiej Walencji, a dziś jest międzynarodową firmą obecną na całym świecie. Dermokosmetyki Sesderma można kupić w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz na obszarze Azji i Pacyfiku. Grupa posiada 22 oddziały na całym świecie, w tym w Polsce. W pozostałych krajach Sesderma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem wiodących dystrybutorów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.