Sesderma nagradzana na świecie

NEWS
Sesderma nagradzana na świecie


Kosmetyki Sesderma można kupić w ponad 80 krajach. Sesderma może pochwalić się także nagrodami zdobywanymi na całym świecie. Ostatnio laboratorium zostało uznane najlepszą firmą roku w Peru, a linie Lactyferrin i Samay otrzymały nagrodę Glamour w Rosji.


Miło nam poinformować, że Sesderma Peru została wyróżniona tytułem „Firma Roku 2020 w Peru” w kategorii dermokosmetyki. Nagroda ta jest wyrazem uznania nie tylko za osiągnięcia w zakresie jakości, technologii i rozwoju Sesdermy w ostatnich latach, ale także za skuteczne zarządzanie w czasie kryzysu wywołanego przez Covid-19.

Ale to nie koniec nagród przyznanych nam na świecie w ostatnim czasie. Rosyjskie wydanie magazynu Glamour nagrodziło aż dwa produkty Sesderma. Suplement diety Lactyferrin Defense został wyróżniony tytułem w kategorii „Suplement diety”, a krem Samay wygrał wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Sesderma na świecie

Sesderma powstała jako lokalne laboratorium założone w 1989 roku w hiszpańskiej Walencji, a dziś jest międzynarodową firmą obecną na całym świecie. Dermokosmetyki Sesderma można kupić w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz na obszarze Azji i Pacyfiku. Grupa posiada 22 oddziały na całym świecie, w tym w Polsce. W pozostałych krajach Sesderma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem wiodących dystrybutorów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!