Sesderma nagradzana na świecie

NEWS
Sesderma nagradzana na świecie


Kosmetyki Sesderma można kupić w ponad 80 krajach. Sesderma może pochwalić się także nagrodami zdobywanymi na całym świecie. Ostatnio laboratorium zostało uznane najlepszą firmą roku w Peru, a linie Lactyferrin i Samay otrzymały nagrodę Glamour w Rosji.


Miło nam poinformować, że Sesderma Peru została wyróżniona tytułem „Firma Roku 2020 w Peru” w kategorii dermokosmetyki. Nagroda ta jest wyrazem uznania nie tylko za osiągnięcia w zakresie jakości, technologii i rozwoju Sesdermy w ostatnich latach, ale także za skuteczne zarządzanie w czasie kryzysu wywołanego przez Covid-19.

Ale to nie koniec nagród przyznanych nam na świecie w ostatnim czasie. Rosyjskie wydanie magazynu Glamour nagrodziło aż dwa produkty Sesderma. Suplement diety Lactyferrin Defense został wyróżniony tytułem w kategorii „Suplement diety”, a krem Samay wygrał wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Sesderma na świecie

Sesderma powstała jako lokalne laboratorium założone w 1989 roku w hiszpańskiej Walencji, a dziś jest międzynarodową firmą obecną na całym świecie. Dermokosmetyki Sesderma można kupić w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz na obszarze Azji i Pacyfiku. Grupa posiada 22 oddziały na całym świecie, w tym w Polsce. W pozostałych krajach Sesderma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem wiodących dystrybutorów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Efekt flash w dwóch krokach

Efekt flash w dwóch krokach

Czy istnieje sposób na błyskawiczne rozświetlenie i odświeżenie skóry? Właśnie z myślą o natychmiastowym efekcie flash Sesderma stworzyła duet ampułek C-VIT i ACGLICOLIC.

SAMAY Doskonałością Roku miesięcznika „Twój Styl”

SAMAY Doskonałością Roku miesięcznika „Twój Styl”

Za nami 26. edycja konkursu Droskonałość Roku 2020 miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia nie mogło zabraknąć Sesdermy. W kategorii "kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy" nagrodzony został nasz krem przeciwstarzeniowy do skóry wrażliwej SAMAY.
 
Sesderma sponsorem Levante UD

Sesderma sponsorem Levante UD

Sesderma została Platynowym Partnerem hiszpańskiego klubu piłkarskiego Levante UD. Futboliści z Walencji przy trzy sezony będą grać w oficjalnych koszulkach z logo Sesderma.