HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.

NEWS
HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.


Często zaczynamy się zastanawiać co zrobić żeby pozbyć się plam widocznych na twarzy dopiero wtedy, gdy są już tak intensywne, że trudno je ukryć pod makijażem.

Wiele osób nie jest świadomych, że ich skóra jest już dotknięta przebarwieniami. Warto zgłębić wiedzę na ten temat i zacząć działać jak najszybciej, aby cieszyć się nieskazitelną skórą o jednolitym kolorycie.


Dowiedz się więcej o walce z przebarwieniami:

Viva.pl Jak walczyć z przebarwieniami po lecie. Sprawdź artykuł

Wizaż.pl Najlepsze kosmetyki na przebarwienia skórne po lecie. Sprawdź artykuł

Portal.abczdrowie.pl Przebarwienia - ten problem da się rozwiązać. Sprawdź artykuł

Wybróbuj nasze produkty na przebarwienia z linii Azelac RU.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.