HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.

NEWS
HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.


Często zaczynamy się zastanawiać co zrobić żeby pozbyć się plam widocznych na twarzy dopiero wtedy, gdy są już tak intensywne, że trudno je ukryć pod makijażem.

Wiele osób nie jest świadomych, że ich skóra jest już dotknięta przebarwieniami. Warto zgłębić wiedzę na ten temat i zacząć działać jak najszybciej, aby cieszyć się nieskazitelną skórą o jednolitym kolorycie.


Dowiedz się więcej o walce z przebarwieniami:

Viva.pl Jak walczyć z przebarwieniami po lecie. Sprawdź artykuł

Wizaż.pl Najlepsze kosmetyki na przebarwienia skórne po lecie. Sprawdź artykuł

Portal.abczdrowie.pl Przebarwienia - ten problem da się rozwiązać. Sprawdź artykuł

Wybróbuj nasze produkty na przebarwienia z linii Azelac RU.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.