HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.

NEWS
HOT temat tej jesieni w prasie kobiecej: PRZEBARWIENIA.


Często zaczynamy się zastanawiać co zrobić żeby pozbyć się plam widocznych na twarzy dopiero wtedy, gdy są już tak intensywne, że trudno je ukryć pod makijażem.

Wiele osób nie jest świadomych, że ich skóra jest już dotknięta przebarwieniami. Warto zgłębić wiedzę na ten temat i zacząć działać jak najszybciej, aby cieszyć się nieskazitelną skórą o jednolitym kolorycie.


Dowiedz się więcej o walce z przebarwieniami:

Viva.pl Jak walczyć z przebarwieniami po lecie. Sprawdź artykuł

Wizaż.pl Najlepsze kosmetyki na przebarwienia skórne po lecie. Sprawdź artykuł

Portal.abczdrowie.pl Przebarwienia - ten problem da się rozwiązać. Sprawdź artykuł

Wybróbuj nasze produkty na przebarwienia z linii Azelac RU.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!