Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW

NEWS
Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW


FACTOR G RENEW to nowa linia produktów odmładzających, które działają na jądro komórkowe i pobudzają jego proliferację oraz aktywność. Jest to pierwsza i jedyna hiszpańska linia zawierająca 7 czynników wzrostu w 100% pochodzenia roślinnego, uzyskanych z rośliny Nicotiana benthamiana (o czystości większej niż 95%) i zamkniętych w liposomach.


FACTOR G RENEW Krem na owal twarzy i szyję to potężny koktajl czynników wzrostu, który trzykrotnie zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. W rezultacie podkreślony jest owal twarzy, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra szyi i dekoltu staje się jędrniejsza.
Jak mówi Karolina Murcia, odpowiedzialna za linię: „Połączenie czynników wzrostu w FACTOR G RENEW, wraz z zastosowaniem składników czynnych o właściwościach ujędrniających (DMAE, retinol, krzem organiczny, kwas hialuronowy), zwiększa nawet o 12% jędrność owalu twarzy w ciągu zaledwie 28 dni. ”
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!