Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW

NEWS
Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW


FACTOR G RENEW to nowa linia produktów odmładzających, które działają na jądro komórkowe i pobudzają jego proliferację oraz aktywność. Jest to pierwsza i jedyna hiszpańska linia zawierająca 7 czynników wzrostu w 100% pochodzenia roślinnego, uzyskanych z rośliny Nicotiana benthamiana (o czystości większej niż 95%) i zamkniętych w liposomach.


FACTOR G RENEW Krem na owal twarzy i szyję to potężny koktajl czynników wzrostu, który trzykrotnie zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. W rezultacie podkreślony jest owal twarzy, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra szyi i dekoltu staje się jędrniejsza.
Jak mówi Karolina Murcia, odpowiedzialna za linię: „Połączenie czynników wzrostu w FACTOR G RENEW, wraz z zastosowaniem składników czynnych o właściwościach ujędrniających (DMAE, retinol, krzem organiczny, kwas hialuronowy), zwiększa nawet o 12% jędrność owalu twarzy w ciągu zaledwie 28 dni. ”
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.