Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW

NEWS
Nagroda dla Kremu na owal twarzy i szyję FACTOR G RENEW


FACTOR G RENEW to nowa linia produktów odmładzających, które działają na jądro komórkowe i pobudzają jego proliferację oraz aktywność. Jest to pierwsza i jedyna hiszpańska linia zawierająca 7 czynników wzrostu w 100% pochodzenia roślinnego, uzyskanych z rośliny Nicotiana benthamiana (o czystości większej niż 95%) i zamkniętych w liposomach.


FACTOR G RENEW Krem na owal twarzy i szyję to potężny koktajl czynników wzrostu, który trzykrotnie zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. W rezultacie podkreślony jest owal twarzy, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra szyi i dekoltu staje się jędrniejsza.
Jak mówi Karolina Murcia, odpowiedzialna za linię: „Połączenie czynników wzrostu w FACTOR G RENEW, wraz z zastosowaniem składników czynnych o właściwościach ujędrniających (DMAE, retinol, krzem organiczny, kwas hialuronowy), zwiększa nawet o 12% jędrność owalu twarzy w ciągu zaledwie 28 dni. ”
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.