Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

NEWS
Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty


Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!Już po raz piąty dwutygodnik „Gala” nagrodził najlepsze gabinety z całej Polski. W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły aż 64 kliniki, salony oraz SPA. Na uczestników konkursu Gala Beauty Stars głosowali czytelnicy „Gali” oraz klienci i pacjenci gabinetów oraz hoteli. Następnie najwyżej notowani uczestnicy zostali poddani rzetelnej ocenie doradców kapituły – uznanych specjalistów z branży beauty. Wyróżnienie jest wiec gwarancją nie tylko wzorowej obsługi klienta, ale także wysokiego poziomu profesjonalizmu i fachowej wiedzy.


Ostatecznie, w sobotę 23 listopada ogłoszono tegorocznych laureatów. Uroczystą galę  poprowadziła Anna Zejdler, redaktor naczelna magazynu "Gala", oraz Bartek Jędrzejak, prezenter stacji TVN. Na gali pojawiły się także Magdalena Pieczonka – honorowa ambasadorka plebiscytu, i Kasia Stankiewicz, której koncert zakończył ceremonię.


Sesderma jest związana z Gala Beauty Stars od początku jej istnienia. Tradycyjnie już, zostaliśmy partnerem kategorii gabinetów kosmetycznych. Nagrody, wraz z przedstawicielką doradców  kapituły – doktor Joanną Klonowską, wręczyła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma.


W najbliższej nam kategorii gabinetów kosmetycznych oraz Day SPA nagrodzeni zostali:


•    Najlepsze miejsce: Kuo’s Professional Institute
•    Najlepsze miejsce: Klinika Urody MaDa
•    Najlepsze miejsce: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris
•    Nagroda specjalna: Eyebar
•    Wyróżnienie: American Dreams health & beauty
•    Wyróżnienie: Instytut Idea Fit & SPA.


Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.