Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

NEWS
Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"


Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.


Doskonałość Roku „Twojego Stylu” to organizowany od roku 1994, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów urodowych w Polsce. Jury – damskie i męskie, złożone ze specjalistów, dziennikarzy i aktorów oraz aktorek – wybiera najlepsze nowości kosmetyczne na rynku polskim. Wybierane produkty muszą wyróżniać się innowacyjnością i skutecznością działania. To marki, które członkowie komisji mogą bez obaw polecić czytelniczkom.


O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Urszula Dudziak, Agnieszka Grochowska, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz, Joanna Kulig, Ewa Sarnowicz. W skład jury oceniającego kosmetyki męskie weszli: Maciej A. Brzozowski, dr Maciej Chlebus, Marcin  Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Jacek Szmidt, Artur Żmijewski.


Nasz tegoroczny laureat – mleczko rozświetlające C-VIT Radiance to wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji ciała. Jego skład bazuje na witaminie C w stabilnej formie – 3-0-etylowym kwasie askorbinowym, który ma działanie odmładzające, antyoksydacyjne, rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry. Dodatek złotych pigmentów błyskawicznie dodaje blasku skórze całego ciała. Działanie mleczka wzmacnia kwas traneksamowy połączony z nawilżającym i napinającym skórę kwasem hialuronowym oraz systemem ANTIOX BOOSTER, czyli kompleksem składników antyutleniających.


Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, tym bardziej, że to już kolejna nagroda z rzędu dla Sesdermy. W ubiegłym roku jako „olśnienie” wyróżniony został zestaw do pielęgnacji domowej Sesmedical Cellular Repair. W 2017 roku „Twój Styl” docenił z kolei krem na szyję i owal twarzy oraz krem na kontur oczu z linii FACTOR G RENEW.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.