Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

NEWS
Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"


Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.


Doskonałość Roku „Twojego Stylu” to organizowany od roku 1994, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów urodowych w Polsce. Jury – damskie i męskie, złożone ze specjalistów, dziennikarzy i aktorów oraz aktorek – wybiera najlepsze nowości kosmetyczne na rynku polskim. Wybierane produkty muszą wyróżniać się innowacyjnością i skutecznością działania. To marki, które członkowie komisji mogą bez obaw polecić czytelniczkom.


O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Urszula Dudziak, Agnieszka Grochowska, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz, Joanna Kulig, Ewa Sarnowicz. W skład jury oceniającego kosmetyki męskie weszli: Maciej A. Brzozowski, dr Maciej Chlebus, Marcin  Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Jacek Szmidt, Artur Żmijewski.


Nasz tegoroczny laureat – mleczko rozświetlające C-VIT Radiance to wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji ciała. Jego skład bazuje na witaminie C w stabilnej formie – 3-0-etylowym kwasie askorbinowym, który ma działanie odmładzające, antyoksydacyjne, rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry. Dodatek złotych pigmentów błyskawicznie dodaje blasku skórze całego ciała. Działanie mleczka wzmacnia kwas traneksamowy połączony z nawilżającym i napinającym skórę kwasem hialuronowym oraz systemem ANTIOX BOOSTER, czyli kompleksem składników antyutleniających.


Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, tym bardziej, że to już kolejna nagroda z rzędu dla Sesdermy. W ubiegłym roku jako „olśnienie” wyróżniony został zestaw do pielęgnacji domowej Sesmedical Cellular Repair. W 2017 roku „Twój Styl” docenił z kolei krem na szyję i owal twarzy oraz krem na kontur oczu z linii FACTOR G RENEW.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

Już po raz piąty magazyn „Wysokie Obcasy” rozstrzygnął plebiscyt na „Superbohaterkę”. Kapituła, czytelnicy oraz Sesderma, jako partner nagrody, wybrali kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię w minionym roku.

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

Przeczytaj, jak w czerwcowym wydaniu magazynu "Elle" opisana została nowa gama wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma od marki Mediderma i co na ten temat sądzą znani lekarze.

#wspieramygabinety

#wspieramygabinety

Mimo, że gabinety kosmetyczne nie mogą teraz wykonywać zabiegów, wiele z nich prowadzi sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej. Zaopatrzenie się w swoje ukochane kosmetyki to sposób na wsparcie salonu w Twojej okolicy. Publikujemy listę gabinetów, które prowadzą sprzedaż produktów do pielęgnacji domowej Sesderma lub do podtrzymania efektów profesjonalnych zabiegów Mediderma.