Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

NEWS
Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"


Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.


Doskonałość Roku „Twojego Stylu” to organizowany od roku 1994, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów urodowych w Polsce. Jury – damskie i męskie, złożone ze specjalistów, dziennikarzy i aktorów oraz aktorek – wybiera najlepsze nowości kosmetyczne na rynku polskim. Wybierane produkty muszą wyróżniać się innowacyjnością i skutecznością działania. To marki, które członkowie komisji mogą bez obaw polecić czytelniczkom.


O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: Magdalena Cielecka, Urszula Dudziak, Agnieszka Grochowska, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz, Joanna Kulig, Ewa Sarnowicz. W skład jury oceniającego kosmetyki męskie weszli: Maciej A. Brzozowski, dr Maciej Chlebus, Marcin  Kręglicki, Robert Kupisz, Piotr Polk, Jacek Szmidt, Artur Żmijewski.


Nasz tegoroczny laureat – mleczko rozświetlające C-VIT Radiance to wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji ciała. Jego skład bazuje na witaminie C w stabilnej formie – 3-0-etylowym kwasie askorbinowym, który ma działanie odmładzające, antyoksydacyjne, rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry. Dodatek złotych pigmentów błyskawicznie dodaje blasku skórze całego ciała. Działanie mleczka wzmacnia kwas traneksamowy połączony z nawilżającym i napinającym skórę kwasem hialuronowym oraz systemem ANTIOX BOOSTER, czyli kompleksem składników antyutleniających.


Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, tym bardziej, że to już kolejna nagroda z rzędu dla Sesdermy. W ubiegłym roku jako „olśnienie” wyróżniony został zestaw do pielęgnacji domowej Sesmedical Cellular Repair. W 2017 roku „Twój Styl” docenił z kolei krem na szyję i owal twarzy oraz krem na kontur oczu z linii FACTOR G RENEW.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!

Razem dla kobiet w Afryce

Razem dla kobiet w Afryce

1 na 8 kobiet w Afryce zachoruje na raka piersi. Część nawet nie będzie tego świadoma, wierząc, że nowotwór dotyczy jedynie białych kobiet. Niektóre pójdą po uzdrowienie do szamana, który każe im posypywać chorą pierś ziołami. Wiele z nich umrze. Superbohaterka Sesdermy, Daria Mejnartowicz, wierzy, że nie musi tak być. Wesprzyj jej akcję i pomóż kobietom z Liberii w walce z rakiem!