Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

NEWS
Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki


Już po raz piąty magazyn „Wysokie Obcasy” rozstrzygnął plebiscyt na „Superbohaterkę”. Kapituła, czytelnicy oraz Sesderma, jako partner nagrody, wybrali kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię w minionym roku.


W plebiscycie nominowanych było 12 niezwykłych kobiet, które swoim życiem i postawą zmieniają świat na lepsze. Ich historie opisywała w minionym roku redakcja tygodnika.

Superbohaterką "Wysokich Obcasów" 2019 została Aneta Sulwińska, nauczycielka z Błaszek, która stanęła po stronie syna geja. Jak uzasadniła kapituła - „dała nam niezwykłą lekcję: tolerancji, otwartości i miłości".

W tym roku po raz pierwszy przyznana została również honorowa nagroda „Superbohaterki Dekady” dla noblistki Olgi Tokarczuk.

Sesderma, jako partner gali, również wybrała swoją Superbohaterkę. Czekiem na 5 tys. zł uhonorowaliśmy Joannę Pajkowską, żeglarkę, która jako pierwsza Polka samotnie opłynęła świat.

Doceniliśmy to, że swoim wyczynem odczarowała słowo samotność. Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma, wręczając nagrodę, wyjaśniła, że „samotność często kojarzy nam się pejoratywnie, a tak naprawdę może dać nam siłę do tego, aby przezwyciężyć własne słabości i osiągnąć cele, których być może nigdy nie osiągnęłybyśmy, przeglądając się w oczach innych ludzi”. Sukces żeglarki jest wielką inspiracją dla innych kobiet „również tych, które z różnych względów wahają się przed podjęciem decyzji o tym, aby wyruszyć w swój własny rejs.” – dodała Elżbieta Skalska.

Joanna Pajkowska, jak sama mówi, na oceanie nauczyła się wiary w swoje siły i tego, że połowa sukcesu jest w głowie. „Marzenia po prostu trzeba mieć w życiu. Czasami nie jest łatwo, czasami to trochę trwa, w moim przypadku trwało to 20 lat zanim udało mi się je zrealizować, ale naprawdę trzeba i warto. Marzenia same się nie spełniają, trzeba się ciężko napracować.” – zachęca laureatka. Swój entuzjazm planuje przekazywać dalej na spotkaniach z kobietami i młodzieżą. Przypominamy rozmowę naszej Superbohaterki z „Wysokimi Obcasami”: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53662,25059666,joanna-pajkowska-i-jej-216-dni-samotnosci-na-oceanie.html

Ze względu na wyjątkowe czasy rozdanie nagród miało miejsce podczas multimedialnej gali online. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie: https://www.facebook.com/watch/live/?v=279087359912477&ref=watch_permalink
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Promocja 1+1 - GDZIE KUPIĆ?

Promocja 1+1 - GDZIE KUPIĆ?

Skóra w okolicy oka ma inną strukturę niż skóra pozostałej części twarzy, dlatego wymaga innej pielęgnacji. Tylko teraz przy zakupie dowolnego kremu 50 ml lub serum 30 ml otrzymasz wybrany krem kontur oczu (C-VIT, SESGEN 32 lub DAESES) 15 ml za 1 grosz. Znajdź najbliższy punkt sprzedaży biorący udział w promocji.

 

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

Przeczytaj, jak w czerwcowym wydaniu magazynu "Elle" opisana została nowa gama wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma od marki Mediderma i co na ten temat sądzą znani lekarze.

#wspieramygabinety

#wspieramygabinety

Mimo, że gabinety kosmetyczne nie mogą teraz wykonywać zabiegów, wiele z nich prowadzi sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej. Zaopatrzenie się w swoje ukochane kosmetyki to sposób na wsparcie salonu w Twojej okolicy. Publikujemy listę gabinetów, które prowadzą sprzedaż produktów do pielęgnacji domowej Sesderma lub do podtrzymania efektów profesjonalnych zabiegów Mediderma.