Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

NEWS
Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki


Już po raz piąty magazyn „Wysokie Obcasy” rozstrzygnął plebiscyt na „Superbohaterkę”. Kapituła, czytelnicy oraz Sesderma, jako partner nagrody, wybrali kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię w minionym roku.


W plebiscycie nominowanych było 12 niezwykłych kobiet, które swoim życiem i postawą zmieniają świat na lepsze. Ich historie opisywała w minionym roku redakcja tygodnika.

Superbohaterką "Wysokich Obcasów" 2019 została Aneta Sulwińska, nauczycielka z Błaszek, która stanęła po stronie syna geja. Jak uzasadniła kapituła - „dała nam niezwykłą lekcję: tolerancji, otwartości i miłości".

W tym roku po raz pierwszy przyznana została również honorowa nagroda „Superbohaterki Dekady” dla noblistki Olgi Tokarczuk.

Sesderma, jako partner gali, również wybrała swoją Superbohaterkę. Czekiem na 5 tys. zł uhonorowaliśmy Joannę Pajkowską, żeglarkę, która jako pierwsza Polka samotnie opłynęła świat.

Doceniliśmy to, że swoim wyczynem odczarowała słowo samotność. Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma, wręczając nagrodę, wyjaśniła, że „samotność często kojarzy nam się pejoratywnie, a tak naprawdę może dać nam siłę do tego, aby przezwyciężyć własne słabości i osiągnąć cele, których być może nigdy nie osiągnęłybyśmy, przeglądając się w oczach innych ludzi”. Sukces żeglarki jest wielką inspiracją dla innych kobiet „również tych, które z różnych względów wahają się przed podjęciem decyzji o tym, aby wyruszyć w swój własny rejs.” – dodała Elżbieta Skalska.

Joanna Pajkowska, jak sama mówi, na oceanie nauczyła się wiary w swoje siły i tego, że połowa sukcesu jest w głowie. „Marzenia po prostu trzeba mieć w życiu. Czasami nie jest łatwo, czasami to trochę trwa, w moim przypadku trwało to 20 lat zanim udało mi się je zrealizować, ale naprawdę trzeba i warto. Marzenia same się nie spełniają, trzeba się ciężko napracować.” – zachęca laureatka. Swój entuzjazm planuje przekazywać dalej na spotkaniach z kobietami i młodzieżą. Przypominamy rozmowę naszej Superbohaterki z „Wysokimi Obcasami”: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53662,25059666,joanna-pajkowska-i-jej-216-dni-samotnosci-na-oceanie.html

Ze względu na wyjątkowe czasy rozdanie nagród miało miejsce podczas multimedialnej gali online. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie: https://www.facebook.com/watch/live/?v=279087359912477&ref=watch_permalink
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Być może spotkałaś się już kiedyś z określeniem dermokosmetyki. To produkty, które przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji skóry, zwłaszcza problematycznej, choć nie tylko. Znaleźć je można w aptekach, a także w sklepach internetowych. Dermokosmetyki do twarzy i ciała cieszą się dużym powodzeniem i przez wiele osób są często uznawane za lepsze, skuteczniejsze, bezpieczniejsze i godniejsze zaufania niż produkty, które można spotkać na drogeryjnych półkach.