Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

NEWS
Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki


Już po raz piąty magazyn „Wysokie Obcasy” rozstrzygnął plebiscyt na „Superbohaterkę”. Kapituła, czytelnicy oraz Sesderma, jako partner nagrody, wybrali kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię w minionym roku.


W plebiscycie nominowanych było 12 niezwykłych kobiet, które swoim życiem i postawą zmieniają świat na lepsze. Ich historie opisywała w minionym roku redakcja tygodnika.

Superbohaterką "Wysokich Obcasów" 2019 została Aneta Sulwińska, nauczycielka z Błaszek, która stanęła po stronie syna geja. Jak uzasadniła kapituła - „dała nam niezwykłą lekcję: tolerancji, otwartości i miłości".

W tym roku po raz pierwszy przyznana została również honorowa nagroda „Superbohaterki Dekady” dla noblistki Olgi Tokarczuk.

Sesderma, jako partner gali, również wybrała swoją Superbohaterkę. Czekiem na 5 tys. zł uhonorowaliśmy Joannę Pajkowską, żeglarkę, która jako pierwsza Polka samotnie opłynęła świat.

Doceniliśmy to, że swoim wyczynem odczarowała słowo samotność. Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma, wręczając nagrodę, wyjaśniła, że „samotność często kojarzy nam się pejoratywnie, a tak naprawdę może dać nam siłę do tego, aby przezwyciężyć własne słabości i osiągnąć cele, których być może nigdy nie osiągnęłybyśmy, przeglądając się w oczach innych ludzi”. Sukces żeglarki jest wielką inspiracją dla innych kobiet „również tych, które z różnych względów wahają się przed podjęciem decyzji o tym, aby wyruszyć w swój własny rejs.” – dodała Elżbieta Skalska.

Joanna Pajkowska, jak sama mówi, na oceanie nauczyła się wiary w swoje siły i tego, że połowa sukcesu jest w głowie. „Marzenia po prostu trzeba mieć w życiu. Czasami nie jest łatwo, czasami to trochę trwa, w moim przypadku trwało to 20 lat zanim udało mi się je zrealizować, ale naprawdę trzeba i warto. Marzenia same się nie spełniają, trzeba się ciężko napracować.” – zachęca laureatka. Swój entuzjazm planuje przekazywać dalej na spotkaniach z kobietami i młodzieżą. Przypominamy rozmowę naszej Superbohaterki z „Wysokimi Obcasami”: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53662,25059666,joanna-pajkowska-i-jej-216-dni-samotnosci-na-oceanie.html

Ze względu na wyjątkowe czasy rozdanie nagród miało miejsce podczas multimedialnej gali online. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie: https://www.facebook.com/watch/live/?v=279087359912477&ref=watch_permalink
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.