"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

NEWS
"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno


Przeczytaj, jak w czerwcowym wydaniu magazynu "Elle" opisana została nowa gama wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma od marki Mediderma i co na ten temat sądzą znani lekarze.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


#wspieramygabinety

#wspieramygabinety

Mimo, że gabinety kosmetyczne nie mogą teraz wykonywać zabiegów, wiele z nich prowadzi sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej. Zaopatrzenie się w swoje ukochane kosmetyki to sposób na wsparcie salonu w Twojej okolicy. Publikujemy listę gabinetów, które prowadzą sprzedaż produktów do pielęgnacji domowej Sesderma lub do podtrzymania efektów profesjonalnych zabiegów Mediderma.

Znasz go z prasy!

Znasz go z prasy!

Żel do dezynfekcji Lactyferrin Sanitizer podbija serca dziennikarzy kobiecych magazynów. Przeczytaj, co sądzą o nim pisma Glamour, Twój Styl, Gala i Party, a potem przetestuj na własnej skórze!

Zagraniczne media o Lactyferrin

Zagraniczne media o Lactyferrin

Wprowadzenie nowej linii Lactyferrin opartej na wielofunkcyjnej laktoferynie, która opisywana jest jako naturalna substancja wspierająca odporność, odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. O Sesdermie pisały gazety i portale m.in. z Ameryki, Rosji czy Indii.