Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

NEWS
Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę


Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.


Plebiscyt „Superbohaterka” ma na celu wyłonienie kobiety, która w ubiegłym roku swoim działaniem, postawą i wizją wpłynęła na nasze życie osobiste, społeczne czy polityczne.

„Superbohaterkę” spośród 12 nominowanych wybierze zarówno kapituła magazynu Wysokie Obcasy, jak i jego czytelniczki i czytelnicy. Także Sesderma, jako partner gali, przyzna swoje wyróżnienie - już po raz trzeci z rzędu.

W 2018 roku, jako partner gali, po raz pierwszy wyróżniliśmy naszą własną „Superbohaterkę”. Nagrodzona, Daria Mejnartowicz, to menedżerka, fizjoterapeutka i działaczka charytatywna, która niesie pomoc ludziom w najodleglejszych zakątkach świata bez wsparcia wielkich instytucji. Nagroda pieniężna przyznana przez Sesderma Polska wsparła między innymi kampanię informacyjną dla kobiet w Liberii, uświadamiającą o ryzyku zachorowania na raka piersi.

Z kolei w 2019 roku tytuł „Superbohaterki Sesdermy” powędrował do Joanny Pajkowskiej, żeglarki, która jako pierwsza Polka samotnie opłynęła świat. Doceniliśmy to, że swoim wyczynem udowodniła, że o marzenia trzeba i warto walczyć.

A kto zostanie „Superbohaterką” w tym roku? Już 24 maja redakcja Wysokich Obcasów oraz Sesderma Polska ogłoszą swoje zwyciężczynie. Także czytelniczki i czytelnicy tygodnika mogą wybrać swoją „Superbohaterkę”.

Zapraszamy do zapoznania się z 12 niesamowitymi historiami inspirujących kobiet i udziału w głosowaniu na stronie:
https://www.wysokieobcasy.pl/akcje-specjalne/7,156847,26943533,superbohaterka-wysokich-obcasow-2020-zapraszamy-do-udzialu.html

Ci, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, wezmą udział w losowaniu nagród. Do wygrania jest między innymi zestaw kosmetyków Sesderma.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.