Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

NEWS
Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę


Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.


Plebiscyt „Superbohaterka” ma na celu wyłonienie kobiety, która w ubiegłym roku swoim działaniem, postawą i wizją wpłynęła na nasze życie osobiste, społeczne czy polityczne.

„Superbohaterkę” spośród 12 nominowanych wybierze zarówno kapituła magazynu Wysokie Obcasy, jak i jego czytelniczki i czytelnicy. Także Sesderma, jako partner gali, przyzna swoje wyróżnienie - już po raz trzeci z rzędu.

W 2018 roku, jako partner gali, po raz pierwszy wyróżniliśmy naszą własną „Superbohaterkę”. Nagrodzona, Daria Mejnartowicz, to menedżerka, fizjoterapeutka i działaczka charytatywna, która niesie pomoc ludziom w najodleglejszych zakątkach świata bez wsparcia wielkich instytucji. Nagroda pieniężna przyznana przez Sesderma Polska wsparła między innymi kampanię informacyjną dla kobiet w Liberii, uświadamiającą o ryzyku zachorowania na raka piersi.

Z kolei w 2019 roku tytuł „Superbohaterki Sesdermy” powędrował do Joanny Pajkowskiej, żeglarki, która jako pierwsza Polka samotnie opłynęła świat. Doceniliśmy to, że swoim wyczynem udowodniła, że o marzenia trzeba i warto walczyć.

A kto zostanie „Superbohaterką” w tym roku? Już 24 maja redakcja Wysokich Obcasów oraz Sesderma Polska ogłoszą swoje zwyciężczynie. Także czytelniczki i czytelnicy tygodnika mogą wybrać swoją „Superbohaterkę”.

Zapraszamy do zapoznania się z 12 niesamowitymi historiami inspirujących kobiet i udziału w głosowaniu na stronie:
https://www.wysokieobcasy.pl/akcje-specjalne/7,156847,26943533,superbohaterka-wysokich-obcasow-2020-zapraszamy-do-udzialu.html

Ci, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, wezmą udział w losowaniu nagród. Do wygrania jest między innymi zestaw kosmetyków Sesderma.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!