Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

NEWS
Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ


W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.


Nagrodę dla Superbohaterki Sesdermy w wysokości 10 tys. złotych w wręczyła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma w Polsce.

– W imieniu firmy Sesderma chciałabym wyróżnić panią mecenas Zuzannę Rudzińską-Bluszcz za wieloletnie i konstruktywne zaangażowanie w sprawy społeczne oraz obronę praw człowieka. Taki rodzaj zaangażowania wymaga odwagi i konsekwencji. Pani publiczna działalność jest dla nas, innych kobiet, inspiracją do tego, by nie poddawać się w dążeniu do celu - mówiła.

Dziękując za nagrodę, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz na wstępie powiedziała, że to wyróżnienie jest nagrodą nie tylko dla niej, ale też "dla wszystkich kobiet, które nie boją się usłyszeć swojego głosu". - Momentów, kiedy się bałam było wiele w moim życiu. Czy to pierwsze wystąpienia na konferencjach, czy moment kiedy stałam przed pałacem prezydenckim i namawiałam zgromadzonych ludzi, żeby nie bali się stawać w obronie niezależnych sędziów, czy moje pierwsze wystąpienie przed ONZ. Teraz wiem, że nasz mocny kobiecy głos jest bardzo potrzebny w przestrzeni publicznej - podkreślała.

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz to prawniczka, kandydatka na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Jako adwokatka wielokrotnie broniła w sądach praw osób chorych, z niepełnosprawnością, bezrobotnych, walcząc ponad podziałami.

Plebiscyt „Superbohaterka” ma na celu wyłonienie kobiety, która w ubiegłym roku swoim działaniem, postawą i wizją wpłynęła na nasze życie osobiste, społeczne czy polityczne. Sesderma została partnerem konkursu już po raz trzeci.

Transmisję całej gali on-line można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/live/?v=252048463373812&ref=watch_permalink

Jeszcze raz gratulujemy!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.