Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

NEWS
Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ


W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.


Nagrodę dla Superbohaterki Sesdermy w wysokości 10 tys. złotych w wręczyła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma w Polsce.

– W imieniu firmy Sesderma chciałabym wyróżnić panią mecenas Zuzannę Rudzińską-Bluszcz za wieloletnie i konstruktywne zaangażowanie w sprawy społeczne oraz obronę praw człowieka. Taki rodzaj zaangażowania wymaga odwagi i konsekwencji. Pani publiczna działalność jest dla nas, innych kobiet, inspiracją do tego, by nie poddawać się w dążeniu do celu - mówiła.

Dziękując za nagrodę, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz na wstępie powiedziała, że to wyróżnienie jest nagrodą nie tylko dla niej, ale też "dla wszystkich kobiet, które nie boją się usłyszeć swojego głosu". - Momentów, kiedy się bałam było wiele w moim życiu. Czy to pierwsze wystąpienia na konferencjach, czy moment kiedy stałam przed pałacem prezydenckim i namawiałam zgromadzonych ludzi, żeby nie bali się stawać w obronie niezależnych sędziów, czy moje pierwsze wystąpienie przed ONZ. Teraz wiem, że nasz mocny kobiecy głos jest bardzo potrzebny w przestrzeni publicznej - podkreślała.

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz to prawniczka, kandydatka na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Jako adwokatka wielokrotnie broniła w sądach praw osób chorych, z niepełnosprawnością, bezrobotnych, walcząc ponad podziałami.

Plebiscyt „Superbohaterka” ma na celu wyłonienie kobiety, która w ubiegłym roku swoim działaniem, postawą i wizją wpłynęła na nasze życie osobiste, społeczne czy polityczne. Sesderma została partnerem konkursu już po raz trzeci.

Transmisję całej gali on-line można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/live/?v=252048463373812&ref=watch_permalink

Jeszcze raz gratulujemy!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Kosmetyki naturalne czy dermokosmetyki?

Na większości drogeryjnych kosmetyków w kolorowych opakowaniach można obecnie znaleźć zapisy świadczące o wykonaniu ich w większości ze składników naturalnych. Co to jednak oznacza, że kosmetyki są naturalne? Czy warto je z tego względu wybierać, a może lepiej postawić na dermokosmetyki? Szeroki wybór i ogrom nie zawsze prawdziwych informacji wiele osób może zbić z tropu. Dlatego przedstawiamy różnice między kosmetykami naturalnymi, dermokosmetykami oraz kosmetykami profesjonalnymi i podpowiadamy, które z nich warto wybierać dla siebie.

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.