Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

NEWS
Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”


We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.


Rozdanie nagród, zorganizowane przez gazetę La Razón, odbyło się w The Westin Palace Hotel w Madrycie. Za wręczenie statuetek odpowiadała hiszpańska Minister Zdrowia Carolina Darias San Sebastián.
Co roku gazeta La Razón ogłasza „Premios A Tu Salud Awards” w ramach niedzielnego dodatku poświęconego żywności, zdrowiu, środowisku i technologii. Nagrody te honorują najwybitniejsze inicjatywy, pomysły i firmy za ich działania w czasach, gdy tylko kreatywność i profesjonalna praca gwarantują przetrwanie.
To wyróżnienie dołączyło do licznych nagród i wyróżnień, które dr Gabriel Serrano otrzymał już za swój wkład w światową medycynę oraz jako prezes laboratoriów Sesderma i Mediderma. „To zaszczyt być nagrodzonym za moją pracę naukową, ponieważ jestem autorem ponad 300 publikacji w krajowych i międzynarodowych czasopismach naukowych oraz współpracuję jako redaktor z wieloma z nich. W szczególności chciałbym wyróżnić moje badania nad laktoferyną, wielofunkcyjnym białkiem obecnym w mleku, o wielu wskazaniach terapeutycznych. Równolegle kontynuuję również badania nad chorobami takimi jak bielactwo, łuszczyca, fotobiologią i odżywianiem” – skomentował lekarz.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.