Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

NEWS
Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”


We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.


Rozdanie nagród, zorganizowane przez gazetę La Razón, odbyło się w The Westin Palace Hotel w Madrycie. Za wręczenie statuetek odpowiadała hiszpańska Minister Zdrowia Carolina Darias San Sebastián.
Co roku gazeta La Razón ogłasza „Premios A Tu Salud Awards” w ramach niedzielnego dodatku poświęconego żywności, zdrowiu, środowisku i technologii. Nagrody te honorują najwybitniejsze inicjatywy, pomysły i firmy za ich działania w czasach, gdy tylko kreatywność i profesjonalna praca gwarantują przetrwanie.
To wyróżnienie dołączyło do licznych nagród i wyróżnień, które dr Gabriel Serrano otrzymał już za swój wkład w światową medycynę oraz jako prezes laboratoriów Sesderma i Mediderma. „To zaszczyt być nagrodzonym za moją pracę naukową, ponieważ jestem autorem ponad 300 publikacji w krajowych i międzynarodowych czasopismach naukowych oraz współpracuję jako redaktor z wieloma z nich. W szczególności chciałbym wyróżnić moje badania nad laktoferyną, wielofunkcyjnym białkiem obecnym w mleku, o wielu wskazaniach terapeutycznych. Równolegle kontynuuję również badania nad chorobami takimi jak bielactwo, łuszczyca, fotobiologią i odżywianiem” – skomentował lekarz.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!