Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

NEWS
Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy


Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.


Skąd pomysł na wzięcie udziału w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Lilianna Drebszok, Klinika MaDa: Po raz pierwszy w Gali Beauty Stars uczestniczyliśmy w 2018 roku, na udział w plebiscycie namówiła mnie klientka.

Jak wygląda plebiscyt Gala Beauty Stars i jego poszczególne etapy od kulis?

Dzięki wsparciu i licznym głosom oddanym na naszą Klinikę przez wiernych klientów przeszliśmy do kolejnego etapu, czyli Tajemniczego Klienta. Jego opinia o naszym miejscu, jakości obsługi i efektach zabiegu miała duży wpływ na wynik wyborów.

Spodziewała się Pani wygranej?

Patrząc na konkurencję, do momentu ogłoszenia wyników nie wierzyłam w wygraną. A dwukrotne zwycięstwo rok po roku było bardzo miłym zaskoczeniem.

Co, Pani zdaniem, zadecydowało o dwukrotnym przyznaniu nagrody dla Państwa gabinetu?

Cieszę się bardzo, że jury konkursów doceniło jakość usług w Klinice Mada i kompleksowość oferty. W salonie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i zaawansowaną kosmetykę pielęgnacyjną. Zapewniają one spektakularne i długotrwałe efekty oraz bezpieczeństwo klienta, bo jego zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Co gabinetowi dał udział w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Tytuł „Najlepszego Gabinetu Kosmetycznego & Day Spa w Polsce”  zobowiązuje i motywuje, aby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą. To większe zaufanie klientów i rozpoznawalność marki „Klinika Mada”.

Jakie mają Państwo plany rozwoju na przyszłość?

Najbliższa przyszłość to umiejętne wykorzystanie aparatury i inteligentnej pielęgnacji do spersonalizowanych zabiegów. Świadomy klient oczekuje nie jednorazowego zabiegu, a całej „strategii naprawczej”, która obejmuje plan zabiegowy i pielęgnację domową na cały rok. Oferta naszej Kliniki w pełni mu to zapewnia.

 

Gala Beauty Stars jest plebiscytem wyłaniającym najlepsze miejsca urodowe na mapie Polski w kilku kategoriach, takich jak gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, gabinety kosmetyczne i day SPA czy salony fryzjerskie. Sesderma jest związana z Gala Beauty Stars od początku jej istnienia, jako partner kategorii gabinetów kosmetycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Promocja 1+1 - GDZIE KUPIĆ?

Promocja 1+1 - GDZIE KUPIĆ?

Skóra w okolicy oka ma inną strukturę niż skóra pozostałej części twarzy, dlatego wymaga innej pielęgnacji. Tylko teraz przy zakupie dowolnego kremu 50 ml lub serum 30 ml otrzymasz wybrany krem kontur oczu (C-VIT, SESGEN 32 lub DAESES) 15 ml za 1 grosz. Znajdź najbliższy punkt sprzedaży biorący udział w promocji.

 

Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

Sesderma i Wysokie Obcasy nagrodziły swoje Superbohaterki

Już po raz piąty magazyn „Wysokie Obcasy” rozstrzygnął plebiscyt na „Superbohaterkę”. Kapituła, czytelnicy oraz Sesderma, jako partner nagrody, wybrali kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię w minionym roku.

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

"Elle" zdradza, jak podkreślić naturalne piękno

Przeczytaj, jak w czerwcowym wydaniu magazynu "Elle" opisana została nowa gama wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma od marki Mediderma i co na ten temat sądzą znani lekarze.