Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

NEWS
Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy


Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.


Skąd pomysł na wzięcie udziału w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Lilianna Drebszok, Klinika MaDa: Po raz pierwszy w Gali Beauty Stars uczestniczyliśmy w 2018 roku, na udział w plebiscycie namówiła mnie klientka.

Jak wygląda plebiscyt Gala Beauty Stars i jego poszczególne etapy od kulis?

Dzięki wsparciu i licznym głosom oddanym na naszą Klinikę przez wiernych klientów przeszliśmy do kolejnego etapu, czyli Tajemniczego Klienta. Jego opinia o naszym miejscu, jakości obsługi i efektach zabiegu miała duży wpływ na wynik wyborów.

Spodziewała się Pani wygranej?

Patrząc na konkurencję, do momentu ogłoszenia wyników nie wierzyłam w wygraną. A dwukrotne zwycięstwo rok po roku było bardzo miłym zaskoczeniem.

Co, Pani zdaniem, zadecydowało o dwukrotnym przyznaniu nagrody dla Państwa gabinetu?

Cieszę się bardzo, że jury konkursów doceniło jakość usług w Klinice Mada i kompleksowość oferty. W salonie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i zaawansowaną kosmetykę pielęgnacyjną. Zapewniają one spektakularne i długotrwałe efekty oraz bezpieczeństwo klienta, bo jego zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Co gabinetowi dał udział w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Tytuł „Najlepszego Gabinetu Kosmetycznego & Day Spa w Polsce”  zobowiązuje i motywuje, aby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą. To większe zaufanie klientów i rozpoznawalność marki „Klinika Mada”.

Jakie mają Państwo plany rozwoju na przyszłość?

Najbliższa przyszłość to umiejętne wykorzystanie aparatury i inteligentnej pielęgnacji do spersonalizowanych zabiegów. Świadomy klient oczekuje nie jednorazowego zabiegu, a całej „strategii naprawczej”, która obejmuje plan zabiegowy i pielęgnację domową na cały rok. Oferta naszej Kliniki w pełni mu to zapewnia.

 

Gala Beauty Stars jest plebiscytem wyłaniającym najlepsze miejsca urodowe na mapie Polski w kilku kategoriach, takich jak gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, gabinety kosmetyczne i day SPA czy salony fryzjerskie. Sesderma jest związana z Gala Beauty Stars od początku jej istnienia, jako partner kategorii gabinetów kosmetycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Premiera linii Samay

Premiera linii Samay

Sesderma Polska przedstawiła nową linię produktów przeciwstarzeniowych do skóry wrażliwej. Premiera linii Samay odbyła się podczas konferencji prasowej w warszawskim butikowym hotelu H15.

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Sesderma z nagrodą Doskonałość Roku „Twojego Stylu"

Już po raz 25. redakcja luksusowego magazynu przyznała statuetki najlepszym kosmetykom. Wśród nagrodzonych znalazło się mleczko rozświetlające C-VIT Radiance. Jury uznało je za najlepszy kosmetyk profesjonalny do pielęgnacji ciała.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2019 rozstrzygnięty

Znamy już najlepsze miejsca beauty w Polsce: kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, SPA i salony fryzjerskie. Sesderma po raz kolejny została partnerem kategorii kosmetologia. Sprawdź, kto otrzymał statuetkę!