Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

NEWS
Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy


Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.


Skąd pomysł na wzięcie udziału w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Lilianna Drebszok, Klinika MaDa: Po raz pierwszy w Gali Beauty Stars uczestniczyliśmy w 2018 roku, na udział w plebiscycie namówiła mnie klientka.

Jak wygląda plebiscyt Gala Beauty Stars i jego poszczególne etapy od kulis?

Dzięki wsparciu i licznym głosom oddanym na naszą Klinikę przez wiernych klientów przeszliśmy do kolejnego etapu, czyli Tajemniczego Klienta. Jego opinia o naszym miejscu, jakości obsługi i efektach zabiegu miała duży wpływ na wynik wyborów.

Spodziewała się Pani wygranej?

Patrząc na konkurencję, do momentu ogłoszenia wyników nie wierzyłam w wygraną. A dwukrotne zwycięstwo rok po roku było bardzo miłym zaskoczeniem.

Co, Pani zdaniem, zadecydowało o dwukrotnym przyznaniu nagrody dla Państwa gabinetu?

Cieszę się bardzo, że jury konkursów doceniło jakość usług w Klinice Mada i kompleksowość oferty. W salonie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i zaawansowaną kosmetykę pielęgnacyjną. Zapewniają one spektakularne i długotrwałe efekty oraz bezpieczeństwo klienta, bo jego zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Co gabinetowi dał udział w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Tytuł „Najlepszego Gabinetu Kosmetycznego & Day Spa w Polsce”  zobowiązuje i motywuje, aby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą. To większe zaufanie klientów i rozpoznawalność marki „Klinika Mada”.

Jakie mają Państwo plany rozwoju na przyszłość?

Najbliższa przyszłość to umiejętne wykorzystanie aparatury i inteligentnej pielęgnacji do spersonalizowanych zabiegów. Świadomy klient oczekuje nie jednorazowego zabiegu, a całej „strategii naprawczej”, która obejmuje plan zabiegowy i pielęgnację domową na cały rok. Oferta naszej Kliniki w pełni mu to zapewnia.

 

Gala Beauty Stars jest plebiscytem wyłaniającym najlepsze miejsca urodowe na mapie Polski w kilku kategoriach, takich jak gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, gabinety kosmetyczne i day SPA czy salony fryzjerskie. Sesderma jest związana z Gala Beauty Stars od początku jej istnienia, jako partner kategorii gabinetów kosmetycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Ampułki z nagrodą Doskonałość Roku Twojego Stylu

Za nami 27. edycja konkursu Doskonałość Roku miesięcznika „Twój STYL”. Wśród laureatów tego wyróżnienia kolejny raz nie zabrakło Sesdermy. W kategorii „kosmetyki apteczne – pielęgnacja specjalistyczna twarzy" nagrodzone zostały ampułki z linii C-VIT i ACGLICOLIC.

45 lat kliniki dr. Serrano

45 lat kliniki dr. Serrano

Klinika Dermatologii i Medycyny Dr. Gabriela Serrano obchodziła w miniony weekend 45-lecie istnienia. Założona w 1976 roku w Walencji placówka od początku zajmowała się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, stając się jednym z wiodących ośrodków dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, oferującym skuteczne zabiegi i najnowocześniejszy sprzęt.

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.