Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy

NEWS
Gala Beauty Stars oczami zwycięzcy


Czy warto brać udział w plebiscycie Gala Beauty Stars? Jak wybierane są wyróżnione gabinety? O kulisach konkursu na najlepszy gabinet kosmetyczny opowiada Lilianna Drebszok, z nagrodzonej dwa razy pod rząd Kliniki MaDa we Wrocławiu.


Skąd pomysł na wzięcie udziału w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Lilianna Drebszok, Klinika MaDa: Po raz pierwszy w Gali Beauty Stars uczestniczyliśmy w 2018 roku, na udział w plebiscycie namówiła mnie klientka.

Jak wygląda plebiscyt Gala Beauty Stars i jego poszczególne etapy od kulis?

Dzięki wsparciu i licznym głosom oddanym na naszą Klinikę przez wiernych klientów przeszliśmy do kolejnego etapu, czyli Tajemniczego Klienta. Jego opinia o naszym miejscu, jakości obsługi i efektach zabiegu miała duży wpływ na wynik wyborów.

Spodziewała się Pani wygranej?

Patrząc na konkurencję, do momentu ogłoszenia wyników nie wierzyłam w wygraną. A dwukrotne zwycięstwo rok po roku było bardzo miłym zaskoczeniem.

Co, Pani zdaniem, zadecydowało o dwukrotnym przyznaniu nagrody dla Państwa gabinetu?

Cieszę się bardzo, że jury konkursów doceniło jakość usług w Klinice Mada i kompleksowość oferty. W salonie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i zaawansowaną kosmetykę pielęgnacyjną. Zapewniają one spektakularne i długotrwałe efekty oraz bezpieczeństwo klienta, bo jego zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Co gabinetowi dał udział w plebiscycie Gala Beauty Stars?

Tytuł „Najlepszego Gabinetu Kosmetycznego & Day Spa w Polsce”  zobowiązuje i motywuje, aby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą. To większe zaufanie klientów i rozpoznawalność marki „Klinika Mada”.

Jakie mają Państwo plany rozwoju na przyszłość?

Najbliższa przyszłość to umiejętne wykorzystanie aparatury i inteligentnej pielęgnacji do spersonalizowanych zabiegów. Świadomy klient oczekuje nie jednorazowego zabiegu, a całej „strategii naprawczej”, która obejmuje plan zabiegowy i pielęgnację domową na cały rok. Oferta naszej Kliniki w pełni mu to zapewnia.

 

Gala Beauty Stars jest plebiscytem wyłaniającym najlepsze miejsca urodowe na mapie Polski w kilku kategoriach, takich jak gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, gabinety kosmetyczne i day SPA czy salony fryzjerskie. Sesderma jest związana z Gala Beauty Stars od początku jej istnienia, jako partner kategorii gabinetów kosmetycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Dobry krem nawilżający do twarzy i serum nawilżające

Lubisz dbać o swoją skórę każdego dnia? W takim wypadku pewnie stosujesz kremy nawilżające? A może w Twojej kosmetyczce honorowe miejsce zajmuje ulubione serum nawilżające do twarzy? Kosmetyki tego typu dla wielu osób stanowią podstawę codziennej pielęgnacji skóry. W tym artykule skupimy się na tym, po czym można poznać dobre nawilżające kosmetyki do twarzy i jak znaleźć wśród nich odpowiednie dla siebie.

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem

Kosmetyki z retinolem robią prawdziwą furorę! Najczęściej sięgają po nie osoby z cerą dojrzałą, ale sera i kremy z tym składnikiem kuszą także nieco młodszych ludzi, chcących zatrzymać młodzieńczy wygląd na dłużej. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat produktów z retinolem oraz o tym, jak wpływają one na naszą skórę, gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem.

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Dermokosmetyki: jak działają, dla kogo są?

Być może spotkałaś się już kiedyś z określeniem dermokosmetyki. To produkty, które przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji skóry, zwłaszcza problematycznej, choć nie tylko. Znaleźć je można w aptekach, a także w sklepach internetowych. Dermokosmetyki do twarzy i ciała cieszą się dużym powodzeniem i przez wiele osób są często uznawane za lepsze, skuteczniejsze, bezpieczniejsze i godniejsze zaufania niż produkty, które można spotkać na drogeryjnych półkach.