Kongres LNE już za miesiąc

DLA PROFESJONALISTÓW
Kongres LNE już za miesiąc


9-10 listopada profesjonaliści z branży beauty spotkają się w Krakowie na jubileuszowym 40. Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE. Sesderma także tam będzie! Zapraszamy na stoisko numer 57 oraz sobotni wykład.


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Listopadowy weekend to okazja do wysłuchania blisko 100 wykładów, pokazów i warsztatów, podzielonych na sesje tematyczne. Oprócz najbliżej nam kosmetologii w praktyce, tematy obejmują także trychologię, podologię czy biznes i rozwój osobisty. Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.

STOISKO MEDIDERMA

Odwiedź nas na stoisku numer 57 i zobacz nowości wśród produktów profesjonalnych Mediderma.

WYKŁAD MEDIDERMA

Zapraszamy także na wykład „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami”, który w sobotę 9 listopada o 11:15, w sali Praga, poprowadzi dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości na temat kwasu TCA i jego łączenia z innymi przeciwstarzeniowymi substancjami aktywnymi. Prowadząca wykład to wieloletni praktyk i lekarz szkolący w ramach Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna WUM.

Do zobaczenia w Krakowie!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.