Kongres LNE już za miesiąc

DLA PROFESJONALISTÓW
Kongres LNE już za miesiąc


9-10 listopada profesjonaliści z branży beauty spotkają się w Krakowie na jubileuszowym 40. Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE. Sesderma także tam będzie! Zapraszamy na stoisko numer 57 oraz sobotni wykład.


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Listopadowy weekend to okazja do wysłuchania blisko 100 wykładów, pokazów i warsztatów, podzielonych na sesje tematyczne. Oprócz najbliżej nam kosmetologii w praktyce, tematy obejmują także trychologię, podologię czy biznes i rozwój osobisty. Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.

STOISKO MEDIDERMA

Odwiedź nas na stoisku numer 57 i zobacz nowości wśród produktów profesjonalnych Mediderma.

WYKŁAD MEDIDERMA

Zapraszamy także na wykład „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami”, który w sobotę 9 listopada o 11:15, w sali Praga, poprowadzi dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości na temat kwasu TCA i jego łączenia z innymi przeciwstarzeniowymi substancjami aktywnymi. Prowadząca wykład to wieloletni praktyk i lekarz szkolący w ramach Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna WUM.

Do zobaczenia w Krakowie!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.