Spersonalizowane zestawy świąteczne

DLA PROFESJONALISTÓW
Spersonalizowane zestawy świąteczne


Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.


Indywidualnie dobrane zestawy

Po konsultacji profesjonalista dobiera krem i serum do potrzeb klienta i przygotowuje indywidulany, skrojony na miarę set pielęgnacyjny, zapakowany w elegancje pudełko prezentowe. Aby skomponować indywidualną pielęgnację, profesjonalista można łączyć kosmetyki z różnych linii Mediderma Pielęgnacja domowa. Bazują one na uznanych substancjach aktywnych, które skutecznie poprawiają stan skóry. Takie rozwiązanie sprawia, że pielęgnacja domowa staje się naprawdę spersonalizowana i dopasowana do danej cery. To nie tylko odpowiedź na potrzeby skóry na co dzień, ale także uzupełnienie profesjonalnej pielęgnacji prowadzonej w gabinecie, przedłużające i wzmacniające efekty zabiegów.

Mediderma – nagradzania linia do pielęgnacji domowej

Mediderma Pielęgnacja domowa to linia kosmetyków dostępna tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Linia kosmetyków została wyróżniona nagrodą INNOWACJE LNE 2020.

Więcej o ofercie u dedykowanych Przedstawicieli Medycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.

Kwas bursztynowy a inflammaging

Kwas bursztynowy a inflammaging

Kwas bursztynowy to składnik pochodzenia roślinnego wykorzystywany przez rynek kosmetyczny. Przeczytaj o jego wpływie na procesy związane z inflammagingiem, czyli starzeniem spowodowanym przewlekłymi procesami zapalnymi.