Spectrum Mask z nagrodą Innowacje LNE 2017

DLA PROFESJONALISTÓW
Spectrum Mask z nagrodą Innowacje LNE 2017


Zabieg SPECTRUM MASK został nagrodzony w Galerii Innowacji podczas 36. Międzynarodowego Kongresu LNE. Statuetkę w imieniu Sesdermy odebrała Patrycja Lelek, Sales Manager.

 


Spectrum Mask to nowość w ofercie Mediderma. Ta wielofunkcyjna maska do zabiegów na twarz wykorzystuje technologię LED i prąd galwaniczny. Jej ergonomiczny kształt umożliwia uzyskanie bardziej intensywnej energii przy bezpośrednim i bliskim kontakcie ze skórą. Odległość między diodami LED a skórą jest niewielka. Sprzęt może pracować w trzech trybach dzięki 3 długościom fali (światło niebieskie, światło czerwone i podczerwone). Spectrum Mask daje możliwość łączenia w tym samym czasie terapii LED z terapią prądem galwanicznym. Możemy uzyskać prąd o różnej intensywności, aż do 5 poziomów.

 

Ofertę uzupełnia szereg produktów dedykowanych specjalnie do terapii światłem.

 

Dowiedz się więcej o terapii światłem LED.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.

Szkolimy kosmetologów

Szkolimy kosmetologów

Kolejna odsłona Akademii Mediderma już niebawem. 1 czerwca zapraszamy na szkolenie sprzedażowe, które poprowadzi trenerka biznesu beauty Marta Fiłoń. Podczas webinaru dowiesz się, jak radzić sobie z wymówkami i obiekcjami klientek.

Wielozadaniowy kwas ferulowy

Wielozadaniowy kwas ferulowy

Wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego pozwalają chronić kluczowe struktury skóry: keratynocyty, fibroblasty, kolagen i elastynę. W magazynie LNE opowiadamy, jak wykorzystać w ten składnik do zabiegów w okresie wiosenno-letnim.