SESDERMA
SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY

Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.

NASZE
OSIĄGNIĘCIA
Sesderma na przestrzeni ostatnich lat nie tylko wytwarza niezwykle skuteczne produkty, ale również kreuje trendy i wyznacza kanony w nowoczesnej pielęgnacji skóry zdrowej i problemowej, zyskując uznanie zarówno wśród kobiet, jak i specjalistów. Świadczą o tym przyznawane nagrody:


To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.
Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami. Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.
NASZA MISJA
"Zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów. Sesderma słucha swoich pacjentów, wsłuchując się w ich skórę."

OBECNOŚĆ
NA ŚWIECIE
Język skóry jest językiem uniwersalnym, dlatego od momentu powstania, obecność na rynkach całego świata była jednym z podstawowych dążeń Laboratorium Sesderma.

Obecnie marka jest dostępna w ponad 60 krajach i posiada filie na rynkach o znaczeniu strategicznym.
AMERYKA
PŁN. i POŁ.
BOLIWIA
BRAZYLIA
DOMINIKANA
GWATEMALA
HONDURAS
KOLUMBIA
KOSTARYKA
MEKSYK
NIKARAGUA
PANAMA
PARAGWAJ
PERU
PORTORYKO
SALWADOR
USA
WENEZUELA
EUROPA
AUSTRIA
BELGIA
BIAŁORUŚ
CYPR
CZECHY
ESTONIA
FINLANDIA
FRANCJA
HISZPANIA
LITWA
ŁOTWA
MOŁDAWIA
NIEMCY
NORWEGIA
POLSKA
PORTUGALIA
ROSJA
RUMUNIA
SŁOWACJA
TURCJA
UKRAINA
WIELKA BRYTANIA
WŁOCHY
AFRYKA
EGIPT
LIBIA
MAROKO
TUNEZJA
AZJA
ARABIA SAUDYJSKA
BAHRAJN
BANGLADESZ
FILIPINY
INDIE
INDONEZJA
IRAN
JORDANIA
KATAR
KAZACHSTAN
KUWEJT
SRI LANKA
TAJWAN
ZJEDNOCZONE EMIRATY
ARABSKIE
AUSTRALIA
AUSTRALIA
NOWA ZELANDIA


PRODUKTY


Na tej stronie wykorzystujemy cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
created by