Czy kwas TCA jest skuteczny i bezpieczny?

DLA PROFESJONALISTÓW
Czy kwas TCA jest skuteczny i bezpieczny?


Skuteczność kwasu TCA oraz opinie dotyczące bezpieczeństwa wykonania zabiegu to zagadnienia, które budzą wiele wątpliwości profesjonalistów. Rozwiejemy je wszystkie na wykładzie podczas kongresu LNE już w najbliższy weekend w Krakowie. Odwiedź nas w sali Praga, w sobotę o 11:15!


Prowadzący wykład:
 
Dr hab. n. med Elżbieta Kowalska-Olędzka
Specjalista dermatolog-wenerolog. Wieloletni praktyk i lekarz szkolący w ramach Międzynarodowego Centrum Kształcenia medycyny estetycznej i studiów podyplomowych medycyna estetyczna WUM. Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych.PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.