Czy kwas TCA jest skuteczny i bezpieczny?

DLA PROFESJONALISTÓW
Czy kwas TCA jest skuteczny i bezpieczny?


Skuteczność kwasu TCA oraz opinie dotyczące bezpieczeństwa wykonania zabiegu to zagadnienia, które budzą wiele wątpliwości profesjonalistów. Rozwiejemy je wszystkie na wykładzie podczas kongresu LNE już w najbliższy weekend w Krakowie. Odwiedź nas w sali Praga, w sobotę o 11:15!


Prowadzący wykład:
 
Dr hab. n. med Elżbieta Kowalska-Olędzka
Specjalista dermatolog-wenerolog. Wieloletni praktyk i lekarz szkolący w ramach Międzynarodowego Centrum Kształcenia medycyny estetycznej i studiów podyplomowych medycyna estetyczna WUM. Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych.PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.