Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE


Po raz kolejny Sesderma otrzymała to prestiżowe wyróżnienie podczas największego kongresu branży beauty w Polsce.


Jury Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE nagrodą INNOWACJA LNE honoruje firmy, które eksplorują zdobycze nowych technologii, sięgają po jeszcze lepsze składniki i tworzą oryginalne formuły. Ferulac Valencia Peel oraz Sesdermy oczywiście nie mogło zabraknąć w tym gronie. Nagrodę odebrała Elżbieta Skalska z Sesderma Polska.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Ferulac Valencia Peel to nasza nowość. Jest to unikalne połączenie czterech kwasów w walce z fotouszkodzeniami skóry twarzy, dekoltu i dłoni. W formule tego peelingu wykorzystano synergię 4 kwasów: trójchloroctowego (TCA), ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego. Takie połączenie wykazuje bardzo silne działanie przeciwstarzeniowe, inicjując syntezę włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu jędrności, elastyczności i nawilżeniu skóry.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.