Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE


Po raz kolejny Sesderma otrzymała to prestiżowe wyróżnienie podczas największego kongresu branży beauty w Polsce.


Jury Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE nagrodą INNOWACJA LNE honoruje firmy, które eksplorują zdobycze nowych technologii, sięgają po jeszcze lepsze składniki i tworzą oryginalne formuły. Ferulac Valencia Peel oraz Sesdermy oczywiście nie mogło zabraknąć w tym gronie. Nagrodę odebrała Elżbieta Skalska z Sesderma Polska.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Ferulac Valencia Peel to nasza nowość. Jest to unikalne połączenie czterech kwasów w walce z fotouszkodzeniami skóry twarzy, dekoltu i dłoni. W formule tego peelingu wykorzystano synergię 4 kwasów: trójchloroctowego (TCA), ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego. Takie połączenie wykazuje bardzo silne działanie przeciwstarzeniowe, inicjując syntezę włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu jędrności, elastyczności i nawilżeniu skóry.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.