Jesienny cykl bezpłatnych szkoleń Mediderma 2017 - POST ARCHIWALNY

DLA PROFESJONALISTÓW
Jesienny cykl bezpłatnych szkoleń Mediderma 2017 - POST ARCHIWALNY


Szkolenia BASIC
Skierowane do gabinetów zainteresowanych poznaniem marki Mediderma, a także dla tych, którzy chcieliby ugruntować wiedzę z zakresu pielęgnacji profesjonalnej. Podczas spotkania specjaliści Mediderma przedstawią tajniki pracy z różnymi typami peelingów oraz zalety głównych substancji czynnych, jak i omówią najczęstsze przypadki i procedury zabiegowe.

14 IX 2017 Katowice
18 IX 2017 Poznań
25 IX 2017 Warszawa

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o kontakt z dedykowanym Przestawicielem Medycznym lub z Biurem Obsługi Klienta (sesdermapolska@sesderma.com).


Szkolenie EXPERT to spotkanie dla profesjonalistów mających doświadczenie w pracy z procedurami Mediderma i chcących poszerzyć wiedzę z zakresu technik łączonych oraz zaawansowanych procedur.

10 X 2017    ŁÓDŹ
17 X 2017    BIAŁYSTOK
19 X 2017    KRAKÓW
23 X 2017    GDAŃSK
24 X 2017    WARSZAWA 
26 X 2017    KATOWICE
29 X 2017    WROCŁAW
30 X 2017    POZNAŃ
13 XI 2017   WARSZAWA 

Liczba miejsc ograniczona. Aby zapisać się na szkolenie EXPERT, prosimy o kontakt z dedykowanym Przedstawicielem Medycznym.

Terminy mogą ulec zmianie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie udział w szkoleniu możliwy po wcześniejszej rezerwacji miejsca i informacji zwrotnej potwierdzającej uczestnictwo.

Partnerem szkoleń jest LNE.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.