Jesienny cykl bezpłatnych szkoleń Mediderma 2017 - POST ARCHIWALNY

DLA PROFESJONALISTÓW
Jesienny cykl bezpłatnych szkoleń Mediderma 2017 - POST ARCHIWALNY


Szkolenia BASIC
Skierowane do gabinetów zainteresowanych poznaniem marki Mediderma, a także dla tych, którzy chcieliby ugruntować wiedzę z zakresu pielęgnacji profesjonalnej. Podczas spotkania specjaliści Mediderma przedstawią tajniki pracy z różnymi typami peelingów oraz zalety głównych substancji czynnych, jak i omówią najczęstsze przypadki i procedury zabiegowe.

14 IX 2017 Katowice
18 IX 2017 Poznań
25 IX 2017 Warszawa

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o kontakt z dedykowanym Przestawicielem Medycznym lub z Biurem Obsługi Klienta (sesdermapolska@sesderma.com).


Szkolenie EXPERT to spotkanie dla profesjonalistów mających doświadczenie w pracy z procedurami Mediderma i chcących poszerzyć wiedzę z zakresu technik łączonych oraz zaawansowanych procedur.

10 X 2017    ŁÓDŹ
17 X 2017    BIAŁYSTOK
19 X 2017    KRAKÓW
23 X 2017    GDAŃSK
24 X 2017    WARSZAWA 
26 X 2017    KATOWICE
29 X 2017    WROCŁAW
30 X 2017    POZNAŃ
13 XI 2017   WARSZAWA 

Liczba miejsc ograniczona. Aby zapisać się na szkolenie EXPERT, prosimy o kontakt z dedykowanym Przedstawicielem Medycznym.

Terminy mogą ulec zmianie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie udział w szkoleniu możliwy po wcześniejszej rezerwacji miejsca i informacji zwrotnej potwierdzającej uczestnictwo.

Partnerem szkoleń jest LNE.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Peelingi w walce z procesem starzenia

Peelingi w walce z procesem starzenia

W 2005 roku Wild zaproponował pojęcie „eksposomu”. Pojęcie było miarą całości narażenia jednostki na szkodliwe czynniki w okresie jej życia i ich związku ze stanem zdrowia i przede wszystkim miało zwrócić uwagę na potrzebę lepszego ich poznania w odniesieniu do stanu wiedzy w zakresie genetyki. W obrębie pojęcia eksposomu wyróżniono trzy kluczowe obszary, które częściowo nakładają się na siebie.

Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Jak co roku, w dniach 9-10 listopada 2019, Sesderma uczestniczyła w Kongresie LNE w Krakowie. W imieniu naszej firmy w sesji „Kosmetologia w praktyce” wykład pod tytułem „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami” poprowadziła dr hab. n. med.  Elżbieta Kowalska-Olędzka.

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

W miniony weekend praktycy dermatologii estetycznej spotkali się na Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Sesderma także była obecna na tym sopockim wydarzeniu.