Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE


Już za nami 38. Kongres i Targi LNE - największe wydarzenie branży beauty w Polsce. W tegorocznej Galerii Innowacji LNE Sesderma zdobyła nagrodę za linię produktów profesjonalnych TRX.


Podczas Kongresu redakcja LNE już po raz piąty wręczyła 21 firmom wyróżnienia „Innowacje LNE”, które otrzymały produkty wyznaczające kierunki rozwoju w branży beauty. Magazyn LNE przyznaje swoje wyróżnienia za "eksplorowanie zdobyczy nowych technologii, wykorzystanie nowoczesnych składników i niezwykle oryginalne formuły”. Nagrodzone kosmetyki i urządzenia uczestnicy targów mogli oglądać w Galerii Innowacji.

W imieniu firmy Sesderma nagrodę odebrała Katarzyna Kaniewska, Manager ds. Marketingu i Komunikacji: „Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, za które bardzo dziękujemy jury konkursu i wszystkim profesjonalistom, którzy pokochali zabiegi TRX od pierwszego użycia”.

Linia produktów profesjonalnych TRX to pełna gama produktów z kwasem traneksamowym – wywodzącym się z medycyny składnikiem depigmentującym. Kwas traneksamowy zwalcza przebarwienia niezależnie od genezy, także te uporczywe, spowodowane ciążą, środkami antykoncepcyjnymi czy pozapalne. Linia obejmuje: peelingi, booster, preparat do mikronakłuwania w formie wydajnej mgiełki oraz nanomaskę na biocelulozie. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dostosowanie procedury do potrzeb osoby poddawanej zabiegowi oraz do oferty gabinetu.

To nie pierwsze nagroda „Innowacje LNE” dla produktów Sesderma. W poprzednich latach LNE wyróżniło: maskę do fototerapii Spectrum Mask, linię kosmetyków C-VIT z witaminą C - oraz linię Factor G Renew opartą na roślinnych czynnikach wzrostu.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z targów LNE:
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Często słyszymy opinię, że lato to nie sezon na peelingi. Jednakże sezon na peelingi trwa cały rok, a jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni dobór preparatów dostosowanych do pory roku.

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

W obszarze usług kosmetologicznych bardzo widoczna jest sezonowość. W okresie od połowy marca aż do miesięcy letnich dobrym rozwiązaniem są wszelkie procedury biorewitalizujące, stymulujące naturalne procesy odnowy. Takie właśnie jest mikronakłuwanie.

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej.