Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE


Już za nami 38. Kongres i Targi LNE - największe wydarzenie branży beauty w Polsce. W tegorocznej Galerii Innowacji LNE Sesderma zdobyła nagrodę za linię produktów profesjonalnych TRX.


Podczas Kongresu redakcja LNE już po raz piąty wręczyła 21 firmom wyróżnienia „Innowacje LNE”, które otrzymały produkty wyznaczające kierunki rozwoju w branży beauty. Magazyn LNE przyznaje swoje wyróżnienia za "eksplorowanie zdobyczy nowych technologii, wykorzystanie nowoczesnych składników i niezwykle oryginalne formuły”. Nagrodzone kosmetyki i urządzenia uczestnicy targów mogli oglądać w Galerii Innowacji.

W imieniu firmy Sesderma nagrodę odebrała Katarzyna Kaniewska, Manager ds. Marketingu i Komunikacji: „Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, za które bardzo dziękujemy jury konkursu i wszystkim profesjonalistom, którzy pokochali zabiegi TRX od pierwszego użycia”.

Linia produktów profesjonalnych TRX to pełna gama produktów z kwasem traneksamowym – wywodzącym się z medycyny składnikiem depigmentującym. Kwas traneksamowy zwalcza przebarwienia niezależnie od genezy, także te uporczywe, spowodowane ciążą, środkami antykoncepcyjnymi czy pozapalne. Linia obejmuje: peelingi, booster, preparat do mikronakłuwania w formie wydajnej mgiełki oraz nanomaskę na biocelulozie. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dostosowanie procedury do potrzeb osoby poddawanej zabiegowi oraz do oferty gabinetu.

To nie pierwsze nagroda „Innowacje LNE” dla produktów Sesderma. W poprzednich latach LNE wyróżniło: maskę do fototerapii Spectrum Mask, linię kosmetyków C-VIT z witaminą C - oraz linię Factor G Renew opartą na roślinnych czynnikach wzrostu.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z targów LNE:
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Jak co roku, w dniach 9-10 listopada 2019, Sesderma uczestniczyła w Kongresie LNE w Krakowie. W imieniu naszej firmy w sesji „Kosmetologia w praktyce” wykład pod tytułem „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami” poprowadziła dr hab. n. med.  Elżbieta Kowalska-Olędzka.

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

W miniony weekend praktycy dermatologii estetycznej spotkali się na Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Sesderma także była obecna na tym sopockim wydarzeniu.

Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

Po raz kolejny Sesderma otrzymała to prestiżowe wyróżnienie podczas największego kongresu branży beauty w Polsce.