Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Linia TRX nagrodzona tytułem Innowacji Kongresu i Targów LNE


Już za nami 38. Kongres i Targi LNE - największe wydarzenie branży beauty w Polsce. W tegorocznej Galerii Innowacji LNE Sesderma zdobyła nagrodę za linię produktów profesjonalnych TRX.


Podczas Kongresu redakcja LNE już po raz piąty wręczyła 21 firmom wyróżnienia „Innowacje LNE”, które otrzymały produkty wyznaczające kierunki rozwoju w branży beauty. Magazyn LNE przyznaje swoje wyróżnienia za "eksplorowanie zdobyczy nowych technologii, wykorzystanie nowoczesnych składników i niezwykle oryginalne formuły”. Nagrodzone kosmetyki i urządzenia uczestnicy targów mogli oglądać w Galerii Innowacji.

W imieniu firmy Sesderma nagrodę odebrała Katarzyna Kaniewska, Manager ds. Marketingu i Komunikacji: „Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, za które bardzo dziękujemy jury konkursu i wszystkim profesjonalistom, którzy pokochali zabiegi TRX od pierwszego użycia”.

Linia produktów profesjonalnych TRX to pełna gama produktów z kwasem traneksamowym – wywodzącym się z medycyny składnikiem depigmentującym. Kwas traneksamowy zwalcza przebarwienia niezależnie od genezy, także te uporczywe, spowodowane ciążą, środkami antykoncepcyjnymi czy pozapalne. Linia obejmuje: peelingi, booster, preparat do mikronakłuwania w formie wydajnej mgiełki oraz nanomaskę na biocelulozie. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dostosowanie procedury do potrzeb osoby poddawanej zabiegowi oraz do oferty gabinetu.

To nie pierwsze nagroda „Innowacje LNE” dla produktów Sesderma. W poprzednich latach LNE wyróżniło: maskę do fototerapii Spectrum Mask, linię kosmetyków C-VIT z witaminą C - oraz linię Factor G Renew opartą na roślinnych czynnikach wzrostu.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z targów LNE:
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.