Mediderma Pielęgnacja domowa z nagrodą INNOWACJE LNE 2020

DLA PROFESJONALISTÓW
Mediderma Pielęgnacja domowa z nagrodą INNOWACJE LNE 2020


Po raz kolejny otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie największego magazynu branży beauty w Polsce. Jury nagrodziło za innowacyjność całą linię kosmetyków do pielęgnacji domowej Mediderma.


Tytuł ten jest specjalnym wyróżnieniem corocznie przyznawany przez magazyn LNE dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce. W jury konkursu zasiadają przedstawiciele polskiej i francuskiej edycji magazynu LNE, eksperci z zakresu chemii surowców kosmetycznych oraz nowoczesnych technologii.

Nasz tegoroczny laureat, innowacyjna gama produktów do pielęgnacji domowej od marki Mediderma to suma ponad 30 lat doświadczeń na rynku profesjonalnym i dermokosmetycznym. Preparaty zostały specjalnie dobrane, aby korespondować z zabiegami Mediderma, umożliwiając zarówno codzienną pielęgnację, jak i przedłużenie efektów peelingów. Wśród substancji aktywnych znajdziemy m.in.: retinol, retinyl, retinal, czynniki wzrostu, witaminę C, kwas hilauronowy o różnej masie cząsteczkowej, kwasy traneksamowy, azelainowy, glikolowy, salicylowy i ferulowy, enzymy naprawcze oraz idebenon. W skład gabinetowej pielęgnacji domowej Mediderma wchodzą linie: oczyszczająca, nawilżająca, rewitalizująca, antyoksydacyjna, przeciwstarzeniowa, ujędrniająca, przeciwko zaczerwienieniom, seboregulująca, depigmentująca, a także linia produktów zapewniających wysoką fotoprotekcję.

Odkąd nagroda jest obecna na polskim rynku, każda edycja konkursu miała swój finał podczas Kongresu i Targów LNE. W ubiegłych latach nagrodzone zostały peelingi Ferulac Valencia Peel, TRX, urządzenie do fototerapii Spectrum Mask oraz dermokosmetyki z linii C-VIT oraz FACTOR G RENEW.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy LNE!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.