Nowa filia Sesdermy w Brazylii

DLA PROFESJONALISTÓW
Nowa filia Sesdermy w Brazylii


Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej, w ramach globalnego planu ekspansji firmy.


Otwarcie filii odbyło się w poniedziałek 29 kwietnia w Sao Paulo. Inauguracja była prowadzona przez dr. Gabriela Serrano, dermatologa i założyciela laboratorium, oraz jego syna Gabriela Serrano Núñeza, wiceprezesa firmy. W wydarzeniu wzięli udział wpływowi lekarze, partnerzy biznesowi oraz zespół Sesderma Brazylia.
Ceremonia otwarcia odbyła się w nowym biurze, które znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Itaim Bibi, jednej z najważniejszych dzielnic biznesowych Sao Paulo. Wydarzenie zakończyło się wystąpieniem dr. Gabriela Serrano pod tytułem „Najnowsze osiągnięcia w mikronakłuwaniu i terapii melasmy”.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.