Nowa filia Sesdermy w Brazylii

DLA PROFESJONALISTÓW
Nowa filia Sesdermy w Brazylii


Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej, w ramach globalnego planu ekspansji firmy.


Otwarcie filii odbyło się w poniedziałek 29 kwietnia w Sao Paulo. Inauguracja była prowadzona przez dr. Gabriela Serrano, dermatologa i założyciela laboratorium, oraz jego syna Gabriela Serrano Núñeza, wiceprezesa firmy. W wydarzeniu wzięli udział wpływowi lekarze, partnerzy biznesowi oraz zespół Sesderma Brazylia.
Ceremonia otwarcia odbyła się w nowym biurze, które znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Itaim Bibi, jednej z najważniejszych dzielnic biznesowych Sao Paulo. Wydarzenie zakończyło się wystąpieniem dr. Gabriela Serrano pod tytułem „Najnowsze osiągnięcia w mikronakłuwaniu i terapii melasmy”.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Często słyszymy opinię, że lato to nie sezon na peelingi. Jednakże sezon na peelingi trwa cały rok, a jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni dobór preparatów dostosowanych do pory roku.

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

W obszarze usług kosmetologicznych bardzo widoczna jest sezonowość. W okresie od połowy marca aż do miesięcy letnich dobrym rozwiązaniem są wszelkie procedury biorewitalizujące, stymulujące naturalne procesy odnowy. Takie właśnie jest mikronakłuwanie.

Dr Serrano „Człowiekiem roku” LNE

Dr Serrano „Człowiekiem roku” LNE

Dr Gabriel Serrano, zalożyciel marki Sesderma, został uznany „Człowiekiem Roku 2019” przez najbardziej prestiżowy branżowy magazyn Les Nouvelles Esthetiques w Rosji.