SAVE THE DATE: IMCAS Paris

DLA PROFESJONALISTÓW
SAVE THE DATE: IMCAS Paris


Już coraz bliżej tegoroczna edycja paryskiego kongresu IMCAS! Sesderma także będzie tam obecna od 31 stycznia do 2 lutego. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk: 149 oraz 213, gdzie pokażemy Nanopore Stylus, Spectrum Mask czy najnowsze produkty z kwasem traneksamowym, a także na wykłady dr. Serrano.


Doktor Gabriel Serrano Sanmiguel wygłosi kilka prezentacji:

- Na rozpoczęcie konferencji, w piątek, 1 lutego będzie można wysłuchać wykładu "Ferulac peels: classic and plus; Ferulac Valencia, Melases TCA TRX". Sala Courtyard (Poziom 2), 09:15 - 09:45.

- W piątek po południu, pomiędzy 14:00 a 15:00 w sali Amphi (poziom 3) doktor poprowadzi prezentację “What’s new in Melasma?”.

- W sobotę, 2 lutego, opowie o najnowszych odkryciach w mikronakłuwaniu: “Update on Microneedling" - 14:00 - 15:00, sala Amphi Bleu (poziom 2).

 

IMCAS to jeden z największych światowych kongresów dotyczących dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. W tegorocznej, 21. edycji weźmie udział ponadz 10 000 uczestników pochodzących ze 100 krajów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

Jak co roku, w dniach 9-10 listopada 2019, Sesderma uczestniczyła w Kongresie LNE w Krakowie. W imieniu naszej firmy w sesji „Kosmetologia w praktyce” wykład pod tytułem „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami” poprowadziła dr hab. n. med.  Elżbieta Kowalska-Olędzka.

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

W miniony weekend praktycy dermatologii estetycznej spotkali się na Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Sesderma także była obecna na tym sopockim wydarzeniu.

Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

Ferulac Valencia Peel z nagrodą INNOWACJA LNE

Po raz kolejny Sesderma otrzymała to prestiżowe wyróżnienie podczas największego kongresu branży beauty w Polsce.