SAVE THE DATE: IMCAS Paris

DLA PROFESJONALISTÓW
SAVE THE DATE: IMCAS Paris


Już coraz bliżej tegoroczna edycja paryskiego kongresu IMCAS! Sesderma także będzie tam obecna od 31 stycznia do 2 lutego. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk: 149 oraz 213, gdzie pokażemy Nanopore Stylus, Spectrum Mask czy najnowsze produkty z kwasem traneksamowym, a także na wykłady dr. Serrano.


Doktor Gabriel Serrano Sanmiguel wygłosi kilka prezentacji:

- Na rozpoczęcie konferencji, w piątek, 1 lutego będzie można wysłuchać wykładu "Ferulac peels: classic and plus; Ferulac Valencia, Melases TCA TRX". Sala Courtyard (Poziom 2), 09:15 - 09:45.

- W piątek po południu, pomiędzy 14:00 a 15:00 w sali Amphi (poziom 3) doktor poprowadzi prezentację “What’s new in Melasma?”.

- W sobotę, 2 lutego, opowie o najnowszych odkryciach w mikronakłuwaniu: “Update on Microneedling" - 14:00 - 15:00, sala Amphi Bleu (poziom 2).

 

IMCAS to jeden z największych światowych kongresów dotyczących dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. W tegorocznej, 21. edycji weźmie udział ponadz 10 000 uczestników pochodzących ze 100 krajów.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Często słyszymy opinię, że lato to nie sezon na peelingi. Jednakże sezon na peelingi trwa cały rok, a jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni dobór preparatów dostosowanych do pory roku.

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

W obszarze usług kosmetologicznych bardzo widoczna jest sezonowość. W okresie od połowy marca aż do miesięcy letnich dobrym rozwiązaniem są wszelkie procedury biorewitalizujące, stymulujące naturalne procesy odnowy. Takie właśnie jest mikronakłuwanie.

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej.