Sesderma na targach LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na targach LNE


Wielkimi krokami zbliża się trzydziesta ósma edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE. 17 i 18 listopada Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym pokażemy nowości wśród produktów profesjonalnych marki Mediderma. Na odwiedzających czekać będą atrakcyjne oferty.

Kongres to także okazja do wysłuchania ponad 90 ekspertów z całego świata i wzięcia udziału w 8 inspirujących sesjach edukacyjnych. Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Czy peeling to faktycznie zabieg sezonowy?

Często słyszymy opinię, że lato to nie sezon na peelingi. Jednakże sezon na peelingi trwa cały rok, a jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni dobór preparatów dostosowanych do pory roku.

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

Indukcja kolagenu (CIT) w biorewitalizacji skóry

W obszarze usług kosmetologicznych bardzo widoczna jest sezonowość. W okresie od połowy marca aż do miesięcy letnich dobrym rozwiązaniem są wszelkie procedury biorewitalizujące, stymulujące naturalne procesy odnowy. Takie właśnie jest mikronakłuwanie.

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Nowa filia Sesdermy w Brazylii

Sesderma właśnie otworzyła oddział w Brazylii. Otwarcie biura w tym kraju ma na celu przede wszystkim promowanie obecności w Ameryce Południowej.