Sesderma na targach LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na targach LNE


Wielkimi krokami zbliża się trzydziesta ósma edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE. 17 i 18 listopada Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym pokażemy nowości wśród produktów profesjonalnych marki Mediderma. Na odwiedzających czekać będą atrakcyjne oferty.

Kongres to także okazja do wysłuchania ponad 90 ekspertów z całego świata i wzięcia udziału w 8 inspirujących sesjach edukacyjnych. Więcej szczegółów na stronie https://kongres.lne.pl/.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.