Sesderma na XXI Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na XXI Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging


Na marcowym kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych zaprezentowaliśmy nowości marek Sesderma i Mediderma.


Odbywający się w Warszawie, w dniach 6-8 marca 2020 kongres zgromadził polskich specjalistów z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej. Kongres to jedna z największych konferencji związanych z dermatologią estetyczną w Polsce, która co roku gości około 1000 lekarzy. Program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i pokazy technik zabiegowych, to także okazja do wymiany doświadczeń i zarezerwowania nowości w ofertach wystawców.

Na stoisku marek Sesderma i Mediderma premierowo prezentowaliśmy nową, kompletną gamę wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma. Wykorzystuje ona innowacyjną technologię sieciowania 3D Growth Hyaluronic Acid (3D-GHA). Kwas hialuronowy zawarty w preparatach jest sieciowany w długim procesie w niskiej temperaturze, dzięki czemu doskonale integruje się z tkankami, przez co zapewnia naturalne efekty.

Była to także okazja do przedstawienia nowej gamy Lactyferrin opartej na udowodnionych właściwościach laktoferyny -  białka wytwarzanego w sposób naturalny przez organizm. Wzmacnia ona gotowość naturalnego układu odpornościowego do zwalczania infekcji wywołanych przez wirusy i inne drobnoustroje.

Na stoisku można było także dowiedzieć się więcej na temat terapii światłem. Stawiając na kompleksowość rozwiązań zabiegowych wprowadziliśmy do oferty zarówno urządzenia do fototerapii: Spectrum Mask i Photoses 150, jak i komplementarne produkty wykorzystujące substancje światłoczułe.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.