Podkreślenie naturalnego piękna

DLA PROFESJONALISTÓW
Podkreślenie naturalnego piękna


FILLDERMA FILLERS to kompletna gama wypełniaczy z kwasem hialuronowym, które perfekcyjnie integrują się z tkanką i dopasowują do potrzeb każdego pacjenta. Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry pozwala uzyskać zauważalny i długotrwały efekt, dlatego preparaty wykorzystuje się w innowacyjnych technikach łączonych.


Dr Gabriel Serrano - FILLDERMA REVITALIZE
Twórca marki Mediderma & Sesderma

Zabieg łączony z zastosowaniem kwasu hialuronowego Fillderma REVITALIZE i mikronakłuwania Nanopore Stylus stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu   i elastyny oraz pobudza uwalnianie czynników wzrostu, poprawia komunikację międzykomórkową, zwiększa wchłanianie aktywnych składników przez naskórek. Połączenie obydwu technik daje nam wzmocniony efekt poprawy jakości skóry, uelastycznienia i poprawienia jej sprężystości.

Dr Carmen Faus - FILLDERMA KISS
Corporate Medical Director for Mediderma & Sesderma

FILLDERMA KISS idealnie łączy się z pilingiem FERULAC Dubai Lips Peel. Podczas zabiegu, w którym wykorzystuje się dwie procedury, można nie tylko powiększyć i wymodelować usta, ale również dotlenić je, nawilżyć i poprawić ich ukrwienie.
 
Dr Aleksandra Jagielska - FILLDERMA VOLUMIZE
Klinika Sthetic

Fillderma  Volumize  zapewnia  efekt  uniesienia  i napięcia przy zachowaniu niezbędnej elastyczności skóry. Wykorzystuje się go do przywracania objętości w okolicach policzków i okolicy kości jarzmowych oraz przy korekcji podbródka i linii żuchwy. Zabiegi wolumetryczne warto łączyć z techniką naświetlania skóry światłem LED. Ta synergia zapewnia pacjentowi znacznie bardziej widoczny efekt już od pierwszego zabiegu.

Dr Ewa Rybicka - FILLDERMA HARMONIZE
Klinika Estetica Nova

Fillderma Harmonize nadaje się do naturalnego wypełnienia średnich a nawet głębokich zmarszczek, linii   marionetek  czy   fałd   nosowo-wargowych.  W celu odpowiedniego przygotowania skóry do zabiegu wypełnienia, proponuję wykonywanie peelingów chemicznych bazujących na substancjach aktywnych, w tym TCA - Ferulac Valencia Peel. Połączenie kwasu hialuronowego z peelingami o działaniu antyoksydacyjnym pomaga zredukować zmarszczki i efekty fotostarzenia.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.