Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw

DLA PROFESJONALISTÓW
Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw


Mediderma Pielęgnacja domowa od teraz dostępna jest także w zestawach. Te jednak dobiera indywidualnie kosmetolog w gabinecie. Jak to działa? Gabinety biorące udział w promocji otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.


Indywidualnie dobrane zestawy

Po konsultacji profesjonalista dobiera krem i serum do potrzeb klienta i przygotowuje indywidulany, skrojony na miarę set pielęgnacyjny, zapakowany w elegancje pudełko prezentowe. Aby skomponować indywidualną pielęgnację, profesjonalista można łączyć kosmetyki z różnych linii Mediderma Pielęgnacja domowa. Bazują one na uznanych substancjach aktywnych, które skutecznie poprawiają stan skóry. Takie rozwiązanie sprawia, że pielęgnacja domowa staje się naprawdę spersonalizowana i dopasowana do danej cery. To nie tylko odpowiedź na potrzeby skóry na co dzień, ale także uzupełnienie profesjonalnej pielęgnacji prowadzonej w gabinecie, przedłużające i wzmacniające efekty zabiegów.

Mediderma – nagradzania linia do pielęgnacji domowej

Mediderma Pielęgnacja domowa to linia kosmetyków dostępna tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Linia kosmetyków została wyróżniona nagrodą INNOWACJE LNE 2020. Tytuł ten jest specjalnym, prestiżowym wyróżnieniem co rocznie przyznawany przez magazyn LNE dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce.

Więcej o ofercie u dedykowanych Przedstawicieli Medycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.