Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw

DLA PROFESJONALISTÓW
Stwórz dla klienta spersonalizowany zestaw


Mediderma Pielęgnacja domowa od teraz dostępna jest także w zestawach. Te jednak dobiera indywidualnie kosmetolog w gabinecie. Jak to działa? Gabinety biorące udział w promocji otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.


Indywidualnie dobrane zestawy

Po konsultacji profesjonalista dobiera krem i serum do potrzeb klienta i przygotowuje indywidulany, skrojony na miarę set pielęgnacyjny, zapakowany w elegancje pudełko prezentowe. Aby skomponować indywidualną pielęgnację, profesjonalista można łączyć kosmetyki z różnych linii Mediderma Pielęgnacja domowa. Bazują one na uznanych substancjach aktywnych, które skutecznie poprawiają stan skóry. Takie rozwiązanie sprawia, że pielęgnacja domowa staje się naprawdę spersonalizowana i dopasowana do danej cery. To nie tylko odpowiedź na potrzeby skóry na co dzień, ale także uzupełnienie profesjonalnej pielęgnacji prowadzonej w gabinecie, przedłużające i wzmacniające efekty zabiegów.

Mediderma – nagradzania linia do pielęgnacji domowej

Mediderma Pielęgnacja domowa to linia kosmetyków dostępna tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Linia kosmetyków została wyróżniona nagrodą INNOWACJE LNE 2020. Tytuł ten jest specjalnym, prestiżowym wyróżnieniem co rocznie przyznawany przez magazyn LNE dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce.

Więcej o ofercie u dedykowanych Przedstawicieli Medycznych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.

Ciało jak marzenie

Ciało jak marzenie

Klientki w gabinetach kosmetycznych częściej poświęcają czas i środki na pielęgnację twarzy. Rzeczywiście zabiegi obejmujące całe ciało zajmują o wiele więcej czasu, ale czy to powinno usprawiedliwiać brak troski o ciało? W magazynie LNE opisujemy, jak dobierać pielegnację domową na ciało.