Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE

DLA PROFESJONALISTÓW
Synergia TCA z innymi kwasami - wykład podczas LNE


Jak co roku, w dniach 9-10 listopada 2019, Sesderma uczestniczyła w Kongresie i Targach LNE w Krakowie. Kongres to możliwość uczestniczenia w różnych sesjach tematycznych, zaczynając od tematów biznesowych, poprzez szeroką wiedzę kosmetologiczną, a kończąc na praktycznych zajęciach. W imieniu naszej firmy, w sesji „Kosmetologia w praktyce”, wykład pod tytułem „Synergia działania TCA z kwasami ferulowym, salicylowym i witaminą C w walce z fotostarzeniem i przebarwieniami” poprowadziła dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka.


W wykładzie podkreślono rolę unikalnego połączenia czterech kwasów w walce z fotostarzeniem powodowanym między innymi przez promieniowanie UV, ale również przez promieniowanie podczerwone i światło widzialne. Dr Elżbieta Kowalska-Olędzka zwróciła uwagę na bardzo dobry efekt działania formuły na powierzchowne przebarwienia już po pierwszym zabiegu, który został udokumentowany na zdjęciach. Podkreśliła także znaczny wpływ zabiegu Ferulac Valencia Peel na resurfacing skóry, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej tolerancji przez skórę.

Dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Ma wieloletnie doświadczenie w rozpoznawaniu nowotworów skóry, leczeniu trądziku zwykłego, różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, alergii, a także atopowego zapalenia skóry, łuszczycy czy przebarwień. Jest autorką wielu publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.