Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego


W miniony weekend praktycy dermatologii estetycznej spotkali się na Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Sesderma także była obecna na tym sopockim wydarzeniu.


W dniach 15 i 16 listopada, w Sopocie odbyła się Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej 2019. Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwał komitet naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów w dziedzinie dermatologii estetycznej. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach praktycznych i sesjach naukowych.

Jedną z prelegentek była dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska, która opowiedziała, jak walczyć z fotostarzeniem przy użyciu peelingu Mediderma Ferulac Valencia Peel.

Warsztaty dotyczyły także toksyny botulinowej, wypełniaczy, autoprzeszczepów tkanki tłuszczowej, nici chirurgicznych oraz urządzeń laserowych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Spersonalizowane zestawy świąteczne

Spersonalizowane zestawy świąteczne

Mediderma Pielęgnacja domowa to doskonały pomysł na świateczny prezent dla kogoś bliskiego lub samej siebie. Twoje klientki pokochają dobrane specjalnie dla nich zestawy w złotych pudełkach. Jak działa promocja? Gabinety biorące w niej udział otrzymują atrakcyjny pakiet produktów oraz ekskluzywne pudełka na zestawy.

Zabieg bursztynowy

Zabieg bursztynowy

W najnowszym wydaniu magazynu LNE możesz przeczytać o wykorzystaniu kwasu bursztynowego w profesjonalnym zabiegu gabinetowym Sucses Peel.

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Efekt synergii, czyli techniki łączone w kosmetologii

Przeczytaj komentarz eksperta, mgr Anny Parzychowskej-Parol, propagatorki kosmetologii holistycznej, na temat łączenia różnych technik w jednym zabiegu.