Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

DLA PROFESJONALISTÓW
Sesderma na konferencji JADE Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego


W miniony weekend praktycy dermatologii estetycznej spotkali się na Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Sesderma także była obecna na tym sopockim wydarzeniu.


W dniach 15 i 16 listopada, w Sopocie odbyła się Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej 2019. Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwał komitet naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów w dziedzinie dermatologii estetycznej. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach praktycznych i sesjach naukowych.

Jedną z prelegentek była dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska, która opowiedziała, jak walczyć z fotostarzeniem przy użyciu peelingu Mediderma Ferulac Valencia Peel.

Warsztaty dotyczyły także toksyny botulinowej, wypełniaczy, autoprzeszczepów tkanki tłuszczowej, nici chirurgicznych oraz urządzeń laserowych.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Siła bursztynu

Siła bursztynu

Bursztyn wielu kojarzy się głównie z przemysłem jubilerskim, tymczasem warto znać także jego właściwości pielęgnacyjne. Mediderma opisuje możliwości wykorzystania kwasu bursztynowego w zabiegach profesjonalnych.

Moc kwasu traneksamowego

Moc kwasu traneksamowego

Przebarwienia to problem, na który powinniśmy zwracać uwagę przez cały rok, ale to zwykle pojawiające się jesienią „ciemne plamki”  skłaniają klientów do poszukiwania rozwiązań w gabinetach kosmetologicznych.

Sesderma na LNE

Sesderma na LNE

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 września w Krakowie po 676 dniach przerwy spowodowanej pandemią. Sesderma także będzie obecna na tym wyjątkowym dla branży beauty wydarzeniu.